Szukam wytrzymałego i prostego telefonu

Witam mam pytanie potrzebuje prostego,wytrzymałego telefonu do dzwonienia i sms’owania i tutaj się zastanawiam nad tymi modelami Nokia 3310 , 3410,3330 a może coś innego? :slight_smile:

Może Nokia 6310i? Wytrzymała i bardzo długo trzyma bateria;)

kieca1991

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proponuję określenia w konwencji slangu, patrz - fona , zostawić na czat - w tytule używaj zwrotów precyzyjnie określających problem.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sony Ericsson K310i. Zdecydowanie polecam. Wygodny i prosty telefon, a po dwukrotnym upadku na posadzkę nadal śmiga jak nowy. Nie słuchaj narzekań ludzi na joystick, bo już drugiego SE zarzynam na grach i ten po ponad roku działa znakomicie.

Nokia 3100.

Mam go 2 lata 8 miesięcy. Przez ten okres wysłałem z niego 11,500 smsów, a odebrałem 13,000.

Zero problemów.

Telefon cały czas mam w silikonowym etui. Po wyciągnęciu z etui telefon wygląda, jakbym kupił go dzisiaj w salonie.

Przez ok. 1 rok i 10 miesięcy bateria trzymała 6-7 dni (ok. 40-50 smsów dziennie). Obecnie trzyma 2-3 dni (cały czas ta sama bateria) - w ogóle nie korzystam z wibracji.

Kolorowy wyświetlacz, dzwonki MIDI, GPRS, Java, trzyzakresowy.

Formatowanie baterii: 5 razy po 10 godzin przy wyłączonym telefonie, oryginalną ładowarką Nokii.

Jeżeli potrzebujesz telefonu do smsowania i dzwonienia, bez żadnych zbędnych bajerów, to nie zastanawiaj się :stuck_out_tongue:

5500 Sport…

test (wytrzymałościowy) tego telefonu (po rusku ale idzie zczaić o co biega… :stuck_out_tongue: )

http://www.mforum.ru/phones/tests/036591.htm

no to skrótowo:

wciągnęli go odkurzaczem, zakopali go w ziemi, zalali piwem, wodą i mlekiem, upuścili z wysokości 2,4 metra, przejechali autem z prędkością 5km/h i 30km/h

no i to by było na tyle o tym telefonie… :slight_smile:

3310 nie zamoczysz w piwie albo mleku, nie ma mocnej obudowy i w ogóle jest przestarzały…

Bez dwóch zdań Nokia 6310i. Typowy telefon bez bajerów, za to bateria trzyma 7-10 dni. Jakościowo uważany jest za najlepszy telefon jaki kiedykolwiek powstał. W dobie technicznych bajerów ludzie, którzy potrzebuja telefon nie do zajechania bardzo często wybierają ten model. Dość powiedzieć, że nowy telefon bez kolorowego wyświetlacza potrafi kosztować 700 zł. A to coś znaczy. Polecam poczytać opinie. http://telepolis.pl/telefony.php?id=46

Odpowiedz jest prosta. Nokie sa niezniszczalne :wink: chyba ze sie zdenerwujesz tak jak ja i cisniesz ni z calej sily , z wysokosci 3 m o beton ;D. W zasadzie wyswietlacz i klawiatura dalej dzialal , tylko niestety niepokazywalo sie zadne menu ^^

Ale na pewno nie nowe modele:]

przeczytałeś mojego posta wyżej? 5500 to nowy model, ma symbiana, 2mpx i parę innych bajerów… to jest nowy model…

i najwytrzymalszy telefon w historii (chyba)

nowe modele nokii też są wytrzymałe… np. N70 koledze spadł ze schodów (w szkole) i dalej żyje :slight_smile:

nie wiem czy n95 jest wytrzymała bo nikt nie jest na tyle głupi żeby ją upuścić albo robić crach testy…

klopas , modele Nokii wyprodukowane po 2005 roku to dość awaryjne telefony. Nie chodzi mi o to czy tam komuś spadnie i się rozleci czy nie bo to akurat uszkodzenia mechaniczne których poniekąd nie da się uniknąć - telefony nie są do rzucania, a jak przeżyje upadek to tylko dobrze. Stare Nokie są to dobre telefony i polecam, tak jak napisałem wyżej, najbardziej Nokie 6310i. A tak ku woli ścisłości to najlepszy telefon (według techników pracujących w sieciach) to Siemens C25. Model przedpotopowy ale o najlepszych własnościach technicznych.

Tyle że 6310i jest drogi mój budżet to max 90 zł telefon ten będzie mi służył jako zastępczy

Nokia 3110 classic… Jeśli nie używa się tych wszystkich bajerów ( czyt. mp3, video, ) to bateria u mnie trzyma tak z 6-7 dni + do tego dochodzą okolo 30 smsów dziennie i 10 min rozmów…

czy przeczytałeś że ma 90zł?

BTW 3110 nie ma w sobie nic ciekawego…

polecam 3310 i 5210

Nokia 6250 - prawdziwy pancernik - możesz go nawet mieć pod wodą. Czasem trafiają się na allegro.

5210 też można zatopić…

ceny z allegro:

3310 - 50zł

5210 - 70zł

6250 - od 100zł…

bierz 5210 z allegro:

http://allegro.pl/item292592080_5210_no … okie_.html

NOKIA 3310i jest PROSTA i NIEZNISZCZALNA !!