Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

Witam,
Szukam pewnego filmu (na 86% o zarazie) - niestety pamiętam tylko scenę końcową, ale może ktoś skojarzy…
Akcja dzieje się raczej w czasach współczesnych dla filmu, ale to nie jest nowy film, może mieć co najmniej 15-20 lat. Produkcja: USA(?)
Scena końcowa dzieje się nocą, mała dziewczynka - wydaje mi się, że miała poszarpane ubrania - idzie przez kamienny most - kamera ze strony od której wyszła (innymi słowy odchodzi od kamery), dziecko znika za krzywizną mostu (jest wypukły). Lektor w tym czasie cytuje tekst z Biblii o apokalipsie…

Hej, szukam filmu sf z zaskakującym zakończeniem - rozpoczyna się od przesłuchania/ testu w formie pytań by stwierdzić czy przesłuchiwany jest człowiekiem czy też nie. Okazuje się, że to nie jest człowiek. I to coś próbuje uciec. Film jest już dość stary. Proszę o pomoc

Blade Runner

blisko był jutro zobaczę go, siedziałem aż znalazłem IMPOSTOR: TEST NA CZŁOWIECZEŃSTWO

Szukam tytułu piosenki lecącej w tle: https://m.youtube.com/watch?v=vgJIBl_u6nU&t=46 (od 0:46 do 1:05)

Witaj @Mikra
To jest piosenka
Because the night
A konkretnie jeden z Coverów
Jest ich dużo.
Możliwe, że nawet jakaś wersja z The Voice (itp)

1 polubienie

Dziękuję serdecznie za pomoc. :slight_smile:

1 polubienie

Mój ojciec jadąc w samochodem słyszał dziś piosenkę i teraz męczy mnie, żeby mu znaleźć. Zdążył zapisać tylko Stefano F-ton albo Fton nie jest sam pewny. mówi że to jakaś melodia bez słów. Ktoś coś kojarzy ?

https://www.odsluchane.eu/ - wada, że trzeba stację po stacji a nie jak programy TV mają kilka wierszy(/kolumn) z kanałami.

zakładają, że z polskiego radia a nie od sąsiada z pasa z płyty / pendrive / telefonu lub zagranicznego radia.

Jakiś “Stefano F” istnieje.

1 polubienie

Z radia w samochodzie, teraz dzwonił i mu się przypomniało, że to na Eska leciało.

1 polubienie

A to wychodzi, że to było:

https://www.odsluchane.eu/utwor/760781/stephan_f_tony_igy_-_astronomia

:dancer: :male_detective: :coffin: :ghana:

Tak już znalazłam tylko nie mogłam na DP wejść bo strasznie mi muli strona dzisiaj :frowning: Dzięki :slight_smile:

2 polubienia

Hej. Czy ktoś może kojarzy polski cover tej piosenki? Mogę się o głowę założyć że słyszałem bardzo podobną piosenkę po polsku, tylko nie pamiętam ani tytułu ani nawet wykonawcy. W szczególności refren i ta melodia bardzo mi coś przypominają ale nie wiem tylko co.

Białe jerozy…?

ale mnie pewnie “:elephant::ear:”.


W sumie ciekawe jaką by nazwę dziś jej nadali by nie robić dyskryminacji rasowej.

1 polubienie

Nie, chodzi mi o cover tamtej piosenki tylko wykonany po polsku, przez polską grupę.

A ktoś kojarzy czy Lenka z czołówki i końcówki w jakimś serialu TVN (nazwy nie pamiętam, nie reklama ramówki z 2011) to ta z Australii?


O nią pytasz @krystian3w?

Niby tak, niby mi się kojarzy że ta co śpiewała coś w tym serialu TVN-u to była jednak z Czech jak Farna?

Nasza Ewka Farna. Teraz to okazała kobieta. Żonata i ma dziecko. :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
To ona