Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

Kurczę wiedziałem że to skądś pamiętam :smiley: Gość z innego forum (wielkie dzięki) wskazał właściwy kawałek. Ile lat tego nie słyszałem :blush:

2 polubienia

Szukam kogo to, shazam mówi nic :smiley:

Zespół A2

1 polubienie

Czy ktoś wiem co to za instrument?

od 1:15

Oraz czy znacie utwory z wykorzystaniem owego instrumentu? Polecicie coś?
:slight_smile:

David Hudson and his Didgeridoo (Australia), adds power & spirituality to this world mix!..Yanni

Już wiem :smiley:
wystarczyła mi twoja wypowiedź, konkretniej Australia - to zadziałało jak sugestia.

Didgeridoo, muzykę sam sobie znajdę.

Cześć szukam piosenki którą bardzo mi się spodobała w tekście były słowa o narodzinach dziecka, że auto nie dochodził do siebie przez kilka dni, coś chyba wspomniane o jesieni życia…

Piosenka polska, śpiewa mężczyzna albo nawet dwóch

Obstawiałem Sojkę ale to nie ten trop chyba.

Z góry dzięki za pomoc.

Witam, nie dawno słyszałem na yt piosenkę która mi się mega spodobała.
Szukam jej już dosyć długo, ale moje starania nie przynoszą rezultatów.
Mniej więcej znam cały tekst, ale kiedy wpisywałem go w wyszukiwarce to pokazują mi się tylko cytaty
oto tekst:

Refren: Mija czas a ja z przyzwyczajenia wciąż żyję chwilą na myśli o niej marnuje praktycznie cały mój dzień jak ktoś spyta co znaczy prawdziwa miłość żeby Cię widzieć wcale nie potrzeba mi twoich zdjęć miliony serc mam w ofercie a wybrałem tylko jedno nie żałuję choć czasami bywa ciężko leczysz bezsenność ja nazwę twoją jedną kolejną dobę z rzędu razem zarywamy całą noc.

1zw: Kiedy zamknę oczy dam się ponieść emocjom doprowadzą mnie do Ciebie mimo że byłem na ziemi już kilka razy pomogłaś wstać i zagoić mi moje rany jestem zgubionym dzieciakiem choć całkiem nieźle se radze poznając Ciebie dostałem od życia szansę zawirowania na bani kocham jak jesteśmy sami nie myślę o tym co będzie kiedyś i o tym co będzie z nami…

Ref: mija czas a ja z przyzwyczajenia…

2zw: Tak jak gwiazdy na niebie chcę tylko liczyć na Ciebie posłuchać twoich uprzedzeń co było gorsze co lepsze zmieniasz mnie tylko na lepsze nie jesteś tutaj losowo władam miłosnym mieczem który przecina złe słowo patrzę na Ciebie patrzę na mnie patrzę na nas ciągle imponuje mi to jak ten związek się układa nie chcę sobie wyobrażać jakby mogło być bez ciebie gdyby znikła twoja nazwa i zostały same cienie rzucam kamienie do wody i czuję ciężar jakbym topił się w miłości nie czując odwzajemnienia ale wszystko to głupoty oraz dziwne powiedzenia działasz na mnie jak narkotyk ze stanem uzależnienia

Ref: mija czas…

Prawdopodobnie jakieś słowa pomyliłem lub przekręciłem bo pisałem z pamięci, ale mam nadzieję że ktoś pomoże mi znaleźć nutkę.
Piosenka tak bardzo mi się spodobała że nauczyłem się jej na pamięć.
Z góry dziękuję

Kompletnie nie moje klimaty, ale wystarczyły 2 minuty i:
Miliony serc - kvbis x moveon

Dzięki Radek68
No ja do tej pory słuchałem głównie rapu ale ta nutka tak wpadła mi w ucho, że po pierwszym przesłuchaniu zakochałem się w niej :slight_smile:
A tak z ciekawości gdzie znalazłeś tą nutkę? Na youtubie jej nie widzę, a wydawało mi się że właśnie na ów stronie pierwszy raz słuchałem tego utworu.

Proszę Cię…

-Google
-wklej słowa pierwszej zwrotki: “Kiedy zamknę oczy dam się ponieść emocjom doprowadzą mnie do Ciebie”
-kurtyna

Owej stronie, nie ów stronie.

1 polubienie

Tekst nie wiem…, “teraz w formie MP3 do pobrania”* na ulub;

wersja z YT zniknęła, bo konto publikującego zniknęło (nie liczę jak ktoś sobie wstawił jako tło do niezwiązanego filmiku np. “Reżyseria życia” - GargamelVlog (Nie wiem czy tam jest, może bot :ukraine: ukraiński / :ru: rosyjski przypadkiem dodał tekst do indeksowania)).

* - https://www.youtube.com/watch?v=9ZnWsniLrmY&t=774

Poszukuję nazwy piosenki z najnowszej reklamy biustonoszy Intimisi. To jakiś spowolniony remix popularnego w latach 80 hitu disco.

To jest oryginalne wykonanie

Zna ktoś utwór :)? Klik

NBSPLV - Imprint

następnym razem użyj tej strony do identyfikacji audio

Ogólnie jest to styl muzyki Deep House z lekką domieszką Glich-stepu - krótkie słowa/ bit powtarzające sie w tempie dub.

Tu masz coś bardziej s stylu glich step

Challenge w sam raz dla wyszukiwaczy teledysków …

Poszukuje już od dłuższego czasu pewnego teledysku, mającego już kilka lat.
Muzyka - trochę trashu, metalu i elektro.
Fabuła - autkiem osobowym jedzie jakaś grupa ale nagle na drodze staje im jakaś skąpo ubrana babka z kałachem, wtem autko porywa statek UFO. Ludziki ubrane w stroje rodem wyjęte z “druga skóra” ale z dłuższymi palcami.
Są tam sceny że oni ich tymi palcami badają i miziają, by na końcu zespół z auta mógł zagrać na statku.

Mam już dość samodzielnego szukania, bo nie wiem jak mam to znaleźć. Przeorałem YouTube, używałem różnych fraz po angielsku, ale znaleźć nie mogę. A - ważna rzecz - nie śpiewali po Angielsku, prędzej Szwedzki, Finlandzki, ew. Rosyjski.

Awansem. Jakby już ktoś szukał najnowszej reklamy Apartu…

1 polubienie

Dla osób którym słoń :elephant: nadepnął na ucho :ear:t2::

“internety” … “internety” … “tata nie nadąża” :arrow_right: https://www.youtube.com/watch?v=7fk6mku5qfA

C.D. głuchych słoni :elephant: :ear:t2::

socjologi, socjologi, socjlogi… maj stjupid berfdej - https://www.youtube.com/watch?v=UHlN9iGoeQ8