Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

hłe hłe hłe

Pytanie w stylu:
Jeden liże, jeden z nich? Palił to tanie wino?
Żule w taxi, sezamki?
Nie stać cię na baton?

Dobra, może wy pomożecie, bo widzę że redakcja się nie spieszy …

Co to za utwór / utwory?
Strzelam że to jakieś darmówki

Dlaczego kiedyś dostałem report od kogoś, jak takiego typu pisenkę w całości w PL udostępniłem?

Dzień dobry :slight_smile: szukam filmu, szybki opis - mężczyzna dostaje/włamuje się do domu/mieszkania i zastrasza właściciela - samotnie mieszkającego mężczyznę - ale role się odwracają - okazuje się że właściciel to sadysta i maniak i przetrzymuje tego włamywacza, organizuje fikcyjne przyjęcie gdzie bawi się z wyimaginowanymi gośćmi.(za nic nie mogę sobie przypomnieć jakiej produkcji to był film i gdzie go widziałem, ani moja żona i szwagierkę też to dręczyło i nie znalazła tytułu ) dziękuję za pomoc :slight_smile:

NIE ODDYCHAJ (2016) ?

nie, niestety to nie ten film - w tym co go szukam facetowi w głowie roił sobie że organizuje przyjęcia, że ma przyjaciół itp. a on był po prostu psycholem - cała akcja toczy się w domu.

„Kevin sam w domu” :smile:

1 polubienie

już myślałem że ktoś wie - główni bohaterowie są dorośli - dzieci brak - dobry żart

Dziwne, bo właśnie obejrzałem film wskazany przez @Bradlee „The perfect host” i zgadza się w stu procentach z Twoim opisem.
Psychol właśnie organizuje fikcyjne przyjęcie, gdzie bawi się z wyimaginowanymi gośćmi na oczach uwięzionego i dręczonego złodzieja…goście są obecni jedynie w jego łbie…
Widocznie, jest jakiś inny bardzo podobny…

1 polubienie

Aż żal byłoby nie podzielić się tym odkryciem

1 polubienie