Szum na Skype

Witam. Kieruje się tutaj o pomoc bo nigdzie indziej jej nie otrzymałem. Problem w tym że gdy rozmawiam z kimś na Skype to wszystko jest ok tylko strasznie cicho mnie słychać a gdy wejdę do gry np CS:GO lub GTA V to mikrofon szaleje i zaczyna “pierdzieć” ale nie szumieć.Gdy testuje swój mikrofon w zakładce nasłuchuj tego urządzenia to słychać pisk a po zainstalowaniu sterowników słychać mój głos tylko ze strasznym echem, a po chwili znów zaczyna piszczeć. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny ! :slight_smile:

Laptop Asus X550JX

Słuchawki Cobra E-Blue.

 

Zainstalowane sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset?

Szumy często powoduje brak uziemienia w gniazdku sieciowym , sam kiedyś tego doświadczyłem , podczas grania czy przebywania na komunikatorze teamspeak w zależności z jaką prędkością pracował wentylator doświadczałem w mniejszym lub większym stopniu zakłóceń mikrofonu .Jak się okazało problem leżał właśnie w braku uziemienia gniazdka sieciowego !

Nie wiem w jakim jesteś wieku , więc ostrzegam przed ingerencją w gniazdku sieciowym jeśli się na tym nie znasz lub nie posiadasz odpowiednich uprawnień !

miałem podobnie i pomogło odsunięcie telefonu od kompa