Szum w słuchawkach przy podłączeniu mikrofonu

Witam mam taki problem że jak podłączam mikrofon to mi tak dziwnie szumi . W poprzednich słuchawkach tego problemu nie miałem.

moja płyta główna

Intel Guardfish DQ965GF (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)

nazwa słuchawek to chyba PC-Headset HS-35

Czy ten mikrofon na “pałąku” przy słuchawkach można odłączyć ? Jeśli tak, to podłącz same słuchawki (zielony wtyk), odłącz ten mikrofon i podłącz go bezpośrednio do samego wejścia mikrofonu (różowe), jeśli istnieje taka możliwość. Spotkałem się z czymś takim w innym modelu (brzęczenie w słuchawkach po włączeniu mikrofonu). Jak masz możliwość to sprawdź jakieś inne słuchawki.

Być może w regulacji głośności -> głośność mikrofonu -> zaawansowane - jest zaznaczone - zwiększenie wydajności mikrofonu. Odznacz to i wszystko powinno wrócić do normy.

albo zaznacz i ustaw na 5-10%…

Tyle że ja muszę używać mikrofonu więc nie mogę dać cicho … Może polecicie jakieś inne słuchawki bo mogę te wymienić… a mikrofonu nie da się odpiąć .

Nikt nie mówi o wyciszeniu ani wyłączeniu mikrofonu tylko o zmniejszeniu wydajności w stosunku do słuchawek i głośników.Ja używam przy zmniejszonej wydajności i nikt nie powiedział mi że słabo mnie słychać.