Szum zamiast nagranego mp3

witam.mam taki problem , mianowicie po nagraniu plików mp3 i próbie odtworzenia jej np. w od. samoch. w kilku samochodach

słychac jednostajny szum i zamiast np. 40 utworów pokazuje sie jako jeden.zadzialalo w tylko jednym samochodowym odtw. no i oczywiscie na sacjonarnym dvd typu ferguson. moj odtwarzacz sam. czyta cdrw. z innych komputerów płyty działają.

Nero 8 płyty rózne CD rw jak i r. Przepraszam za bałagan w pisowni.prosze o pomoc.

Jak masz odtwarzacz bez obslugi mp3 to musisz wypalać płyty w formacie cd audio. Wydaje mi się, że wypaliłeś płytę z danymi i odtwarzacz widzi jedną ścieżke zapisu danych, a nie pojedyncze utwory.

Wlasnie obsluguje mp3 wszstko zawsze gralo . nagralem na starym lapie toshiba satellite ale jak juz pisalem na niektorych smiga az nilo na stacjonarnym tez. nie wiem moze wina ustawien raczej wszstko jest auto. nagrywalem dysk w zakladce jukebox czy jakos tak w nero 8 jako pliki mp3.dzieki za odzew.pozdro.

Jeśli te radia samochodowe faktycznie powinny obsługiwać płyty cd z plikami mp3 to jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to fakt, że mogłeś nie zamknąć sesji nagrywania. Np. mój stary odtwarzacz DVD ma problemy z płytami z niezamkniętymi sesjami.

Sesje zamknalem. nagrywac raczej potrafie to chyba nie jest moja wina ani tez sprzetu odtwarzajacego . nie wiem sterowniki niby sa , probowalem juz i nero i ashampo itp zawsze taki sam efekt. moze jakies glebsze ustawienia .sam nie wiem ale dzieki.

A próbowałeś uruchomić w tych radiach płyty z mp3 nagrane na innym komputerze? ;|

Naturalnie tak .I wszystko git. :?