Szumy podczas rozmów na Team Speak3 / XP

Witam mam problem z szumami podczas rozmów na komunikatorach głosowych “Team Speak 3”, jak mogę pozbyć się szumów lub jak usunąć je całkowicie. Posiadam Windows XP SP3 32Bity.

Proszę o szybką pomoc.

a czy sprawdzałes ustawienia sterowników?

Proszę o dokładne informacje, gdzie dokładnie mogę to sprawdzić

zazwyczaj aby wejść w strowniki karty dźwiękowej należy wejść w panel sterowania i tam powinna się znajdowac ikona od sterowników ale wszystko zależy od tego jaki masz system, jaką kartę dxwiekowa itp. a więc jezeli mozesz podaj bardziej szczegółowe dane (rodzaj systemu, karta dźwiękowa i jej rodzaj)

Dodane 17.11.2013 (N) 11:52

a czy szumy są tylko na team speaku czy na innych komunikatorach głosowych takich jak skype również występują?

Dodane 17.11.2013 (N) 11:52

a czy szumy są tylko na team speaku czy na innych komunikatorach głosowych takich jak skype również występują?

Na każdym komunikatorze występują szumy.

Zdjęcie z Menadzera urządzeń :

58wo5j.jpg

Windows XP SP3.

wejdź w panel sterowania i tam powinno być (w wyglądzie menu standardowyego czyli bedą ikony) ikona dostępu do sterowników karty dźwiękowej

u mnie wygląda to tak ikonę sterowników do karty dźwiękowej zaznaczyłem prostokątem

http://www.wklej.org/id/1180026/

Dodane 17.11.2013 (N) 15:18

trochę namotałem z tym linkiem :smiley: a więc skpoiuj to file:///C:/Documents%20and%20Settings/komputer/Pulpit/bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp i wklej w wyszukiwarkę