Szumy w mikrofonie

Realtek ALC 892.

Tu masz sterownik. Odinstaluj, wywal stary i zainstaluj ten
https://download.asrock.com/Drivers/All/Audio/Realtek_Audio(v7647).zip
Nie odpowiadasz na pytania , a szukasz pomocy.

No i pozostaje jeszcze pytanie czy OP podłącza mikrofon bezpośrednio w kartę (od tyłu) czy też podpina się pod frontowy panel swojej obudowy (z przodu).

już się o to pytałem

Wiem :slight_smile:

On tam ma minijacka z3 zintegrowanego i przejściówkę na 2 do komputera. Może wtyka tylko jeden?Nie dowiesz się.

podpinam z tyłu sprawdzałem z przodu i nie ma różnicy a sterownik jest najnowszy przejściówkę wpinam dobrze

Sterownik najnowszy sam instalowałeś ze strony Asrocka czy windosowski? i skąd wiesz, że Ci szumi mikrofon? Nagrywałeś się? Inne słuchawki sprawdzałeś, nawet takie od telefonu?

Powiem tak sterowniki mam najnowsze aktualizowane programem a co do szumów to nawet na moich starszych słuchawkach które kupiłem za 70zł miałem lekkie szumy od kiedy kupiłem te Trust mam dość głośne szumy podczas nagrywania dzwięku(sprawdzałem w rejestratorze dźwięku w windows 10) myślę że to dlatego że zintegrowana karta nie wyrabia przy tych słuchawkach już

Jakim programem aktualizowałeś? Asrock APP Shop ver:1.0.46? Karta dzwiękowa zintegrowana w 99% przypadków albo działa, albo w ogóle nie działa-cisza. Sprawdź czy nie masz przypadkiem włączonej 2 karty dzwiękowej na HDMI. Integra czy normalna karta graficzna?

Driver Booster 7 karta graficzna rx 570 4gb