Szybka pękła i wyświetlacz się rozlał

(maciek553) #1

Witam dzisiaj spadł mi telefon i rozlał się wyświetlacz i pęk czy gwarancja obejmuje takie szkody ?
Lecz ile by mnie kosztowała wymiana ??
LG K4 2017 LTE

(AnonimX) #2

Zwykła gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Chyba, że wykupisz w sklepie dodatkową.
Naprawa w serwisie producenta raczej nie będzie opłacalna. Popytaj o naprawę w komisach/serwisach w mieście. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź ceny nowych i używanych urządzeń, bo może się okazać, że naprawa to więcej niż połowa wartości urządzenia.

(maciek553) #3

W sklepie taki telefon ponad 500 + Wyświetlacz ponad 100 :slight_smile: :confused: wymiana z 50 :confused:

(maciek553) #4

Bardziej nie będzie mi się rozlewać telefon ?

(AnonimX) #5

Trudno powiedzieć. Generalnie zbity ekran może się kruszyć i wbijesz sobie w palce szkło. Do tego pajączek na ekranie jak i rozlany ekran utrudniają używanie telefonu.
Co do ceny, to wg ceneo sprzęt kosztuje 388 (jeśli to ten model) https://www.ceneo.pl/50351558
Ceny wyświetlacza i wymiany są z autoryzowanego serwisu czy komisu w okolicy?
W przypadku wymiany poza autoryzowanym serwisem tracisz oczywiście gwarancję na sprzęt.

(maciek553) #6

Tak to ten sprzęt :wink: oczywiście pójdę gdzie taniej Mieszkam w mieście są serwisy i komisy hehe ;D, i jeszcze jedna rzecz mnei dziwi rozlany ekran się zmniejszył :open_mouth: