Szybka pomoc z moim USB?

Tak tak wiem, że to problem ze sprzętem ale nie mogłem znależć „Problem ze sprzętem”. Szybka pomoc z moim dyskiem USB? Chciałem usunąć niepotrzebne nagrane z telekanałów filmy które trwają tylko 2-3 sekundy i tylko by zaśmiecały niestety usuwanie się zawiesiło więc cały czas klikałem usuń a nic sie nie działo nawet EXIT na pilocie nie pomógł pomyślałem że może użyje opcji „Bezpieczne odłączenie USB” tak sie stało po czym wyjołem pendrive lecz po ponownym włożeniu go do dekodera nic nie pisało i w nic nie mogłem wejść ale po odłaczeniu wyświetlił sie komunikat że został odłączony, podłączyłęm go pod lapka ale Windows mówi żebym go sformatował a danych ni rusz nie moge odzyskać bo nie wykrywa paska pamięci i nie moge wejść do niego b mi wyświetla wiadomość a mam tam też inne dane z kompa, czy moge je jakoś odzyskać? Jakie proste prgramy, komendy cokolwiek?

https://www.easeus.com/storage-media-recovery/fix-damaged-usb-flash-drive.html
Spróbuj metody 1 lub 2

dobra skanuje jak by co to napisze rezultat

A więc rezultat:
Skanowanie zakończone
Znaleziono: 0 plik ( 0 KB )
czy da sie jakoś je odzyskać lub zobaczyć czy są czy dane przypadły na zawsze?

Spróbowałeś z metody z cmd? Najprościej to spróbować odpalić na linuxie

Trudno powiedzieć przyjmijmy na razie wersje, że są

Dobra niestety chyba już nie odzyskam swoich plików i tak próbowałem go sformatować przez zwykły format i przez format z diskmgmt.msc ale nic nie pomogło prawdopodobnie pendrive uszkodzony

w sensie takim ze formatowanie w ogóle nie działa bo wyświetla mi błąd, że nie można ukończyć formatowania

Na linuxie testdisk odpal i prawdopodobnie odzyskasz dane. :+1:

Jak talerzówka padła, to nic nie odzyska.
A testdisk jest dla /bez obrazy/ bardziej kumatych.
Jakiś kolega by się przydał co się ZNA.
Tam może być z 5 innych przyczyn.

Nikt aktualnie nie rozbawia mnie jak ty. Naprawdę zanim odpiszesz przeczytaj dokładnie o co chodzi w tym temacie.