Szybka Pomoc

A wiec zrobiem skanowania bad sektorow wykrylo usunelo dziala komp nawet nawet chcialem wylaczyc kompa i wlaczyc czy nadal dziala a tutaj :o pisze zapraszamy i nie ma ikon na pulpicie (jak pisalo zapraszamy bylo takie strzelanie z komputer) mysle zasilacz padl.Odlaczylem naped i dalej wolno to znaczy ten pasek z ladowaniem wina bardzo dlugo ladowam moze gdzie 15 razy widzialem i juz myslalem ze zaladowal a tu reset.Ok podlaczylem napend i mysle wloze plyte Ubuntu tam jest live CD moze od pali zaskakujace wszysko odpali nawet szybko.Co moglo uledz uszkodzeniu pomocy.

Zapewne dysk twardy. Pisałem o tym tutaj: viewtopic.php?f=19&t=281634&p=1880103#p1880103

Wg mnie powinieneś skopiować najważniejsze dane i wyzerować ten dysk. Następnie wykonać remap bad sektorów.

Powiesz mi jak to zrobic jest do tego jakis program

Najpierw skopiuj wszystkie dane. Operacja zerowania czyści całkowicie dysk.

Do zerowania użyj programu MHDD. Ważne, abyś podpiął dysk jako Master. Inne dyski koniecznie odłącz.

Instrukcję zerowania znajdziesz tutaj: http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

(wykonaj punkt 3 i tylko jego).

Onar91 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif