Szybki spadek wolnego miejsca na "C"

Witam, mam problem z dyskiem C, nagle zaczęła mi się zmniejszać ilość wolnego miejsca na tym dysku, poprzenosiłem trochę programów na inny dysk to przez chwile zrobiło mi się trochę wolnego miejsca a potem: 450mb --> za chwilke 250mb–> 40mb -->0kb :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: Nie wiecie co jest grane? Proszę o pomoc i z góry dzięki :slight_smile: :slight_smile:

viewtopic.php?t=76580

W szczególności usuń Punkty Przywracania Systemu.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu (PPM na mój komp > właściwości > przywr. sys.)

Przeczyść dysk i rejestr program Ccleaner.

Diego662 , czy w tym czasie była informacja o zwiększeniu rozmiaru pliku wymiany??

usunołęm pkt przywracania systemu [wyłączyłem i włączyłem przywracanie], oczyściłem dysk i rejestr pr. Ccleaner, mam teraz 150mb wolnego miejsca [wcześniej przed tymi czynnościami zeskanowałem kompa i miałem 80mb wolnego], ale 150mb to dalej mało :confused: a jedyna informacja jaka mi się pojawiała to: “Mało miejsca na dysku C (…)”

Zobacz te tematy:

viewtopic.php?f=13&t=249761

viewtopic.php?f=13&t=253356&p

viewtopic.php?f=2&t=263418

ok:) dzięki :slight_smile:

Wejdź w Opcje folderów > widok > odznacz “ukryj chronione pliki systemu Windows …” i zaznacz “pokazu ukryte pliki”

Wchodzisz do C:\WINDOWS i usuwasz wszystkie przeźroczyste foldery zaczynające się od $ (dolar).

C:\WINDOWS\Temp

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution (do usunięcia tego będzie Ci potrzeby program Unlocker)

C:\WINDOWS\ie7updates

C:\Documents and Settings\Ty\Ustawienia lokalne\Temp

C:\Documents and Settings\Ty\Ustawienia lokalne\Historia

C:\Documents and Settings\Ty\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files

CCleaner powinien to usunąć ale zobacz.

zrobiłem tak teraz mam 200mb wolnego :), ale z tego co tu pisze:

viewtopic.php?f=13&t=249761

to chyba wina Kasperskiego:

Więc najlepiej zrezygnować z Kasperskiego czy wystarczy go tylko przeinstalować?

Spróbuj go na początek przeinstalować ale instaluj najnowszą jego wersję.

aha, ok :slight_smile:

Zainstaluj program TreeSize, włącz go i wybierz dysk C. Wtedy będzie informacja dokładna ile dany folder zajmuje i będzie można coś więcej powiedzieć.

9 906mb - C:\

4 705mb - Documents and Settings

4 479mb - All Users

4 476mb- Dane aplikacji

4 436mb - Kaspersky Lab

2 361mb - WINDOWS

1 280mb - [Files]

1 229mb - Program Files

303mb - MSOCache

29mb - RECYCLER

0mb - System Volume Information [Odmowa dostępu.!]