Szybkie przenoszenie plików

Witam

Poszukuje programu, który będzie przenosił pliki OD RAZU a nie myślał co ma przenieść. Przykładowo xcopy potrafi kopiować pliki bez zastanawiania się co, ile. Program w tym że w poleceniu xcopy nie znalazłem parametru który pozwoli usuwać pliki źródłowe. Windows myśli za długo, Teracopy myśli za długo, totalCommander myśli za długo. Chcę przykładowo przenieść z dysku na dysk 150 GB w 300 000 plikach. Program jest chwilowy i czekam na dodatkowy dysk ale muszę póki co ratować się przenoszeniem plików (nie usuwaniem). Dzwonią do mnie że maszyna stoi bo dysk zapełniony, chciałbym się zalogować, włączyć przenoszenie i koniec. Jednocześnie oni mogą dalej pracować gdyż stopniowo miejsce się zwalnia, a ja nie muszę siedzieć i przenosić małymi partiami po to żeby szybko zrobić miejsce.

Możecie coś polecić?

XP,Vista,7 Manager http://www.yamicsoft.com/ > Misc Utilities > Super Copy .Jest to graficzna nakładka na robocopy. Opcje kopiuj/usuń są pod -Move files and Dir ,Move files .W Options można ukryć okno cmd itp - ogólnie sporo funkcji.

To mi ktoś polecał ale nie mam admina na komputerze i ciężko mi było coś zainstalować. A jak znalazłem wersję portable (nie sugerować się że nielegalna, po prostu portable) to nie chciała się uruchomić. Teraz znalazłem RichCopy i działa też tak jak chciałem.