Szybkie zamykanie się Visty

Elo.

Wczoraj zainstalowałem Viste i zauważyłem że długo się zamuka, na XP było to mniej-wiecej 1-2 sekundy.

Było to tak ponieważ kiedyś wykombinowałem takie wpisy w rejestrze:

Windows Registry Editor Version 5.00


;1

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management\PrefetchParameters]

"EnablePrefetcher"=dword:00000003


;2

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Dfrg\BootOptimizeFunction]

"Enable"="Y"


;3

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management]

"ClearPageFileAtShutdown"=dword:00000000


;4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control] 

"WaitToKillServiceTimeout"="100"


;5

[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\desktop]

"HungAppTimeout"="100"

"WaitToKillAppTimeout"="100"

"MenuShowDelay"="150"

"AutoEndTasks"="1"


;6

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\

CurrentVersion\Winlogon]

"EnableQuickReboot"="1"


;7

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\

CurrentVersion\Policies\Explorer]

"NoSaveSettings"=dword:00000001

Czy ktoś umie zaadresować te klucze tak by pasowały pod Vista Ultimate x64?

Z góry dzięki za pomoc.

a czy przypadkiem system nie instalował aktualizacji jakiś , czasem treż przy 1 zamykaniu visty po instalacji updatów taki “defekt” może nastąpić…

Nie…

Taki głupi bym nie był żeby tego nie zauważyć. Znacie może jaką stronę z optymalizacją Visty?

http://www.vista.pl/porady/k/61-1_optymalizacja.html

Wyłączyć dzwięk zamykania systemu i już zyskuje się z 10 sekund , vista dopuki “nieodtworzy” całej “melodi” zamykania systemu to nie rozpocznie procesu zamykania , wyłączcie karte dzwiękową a wogóle się nie zamknie/wyloguje tylko będzie trąbić komunikaty związane z brakiem dzwięku. “Wspaniały” system a używam go tylko daltego że kumpel i tak ją chciał wyzucić do śmieci , nawet nie była aktywowana więc ją przejąłem.

Bez przesady. Ten domyślny dźwięk Visty trwa ze 2-3 sekundy

To trochę bogaty ten twój kumpel, że chce wyrzucać system do śmieci, albo rozdaje (PS. jeśli ma jeszcze, to ja też bym poprosił :P)