Szybkiej przegladrki na słaby komputer

Witam , poskladałem sobie ostatnio kompa ze śmieci :slight_smile: bo znalazlem troche częsci na strychu i mam problem ponieważ filmy na youtube tną sie i nieda sie prawie ich ogladac na innych serwisach to samo … miałem tez problem z normalnymi filmami ale przeczytałem i ściagnołem program i elegancko chodzi :wink: niewiem moze to wina zbyt nowej przeglardki mam mozille firefox 6.0 czy 6.5 niewiem ta najnowsza i troche sie zacina ;D ale niejest az tak tragicznie oprocz tych filmow…

Kompututer

Procek 450MHZ

Ram 384

TNT RIVA 32MB pro

Windows XP SP3

troche słaby ale gdy napoczatku go złozyłem myslałem ze mi ledwo windows bedzie chodzil ;p aa chodzi bardzo ładnie nie ścina się i jest dosyć dobrze … myśle ze to wina zbyt nowej przegladrki albo jakiegos oprogramowania ktore musze dodatkowo zainstalować

Pozdrawiam i prosze o pomoc :slight_smile:

Procesor 450 MHz za słąby na współczesny internet, szczególnie flashowe szaleństwo filmików. Raczej nie do przeskoczenia przeglądarką.

Ale oczywiście polecam Operę :slight_smile:

FlashPeak SlimBrowser -> pracuje na silniku IE , ale jest lekka i stabilna.

FlashPeak SlimBrowser niestety to samo :stuck_out_tongue: … aaa procesor jest podkrecony z 350 albo z 400 xD

Opera no co ty ram mu wciągnie jak nie powiem kto. Najszybciej to będzie ściągnąć sobie te co cie interesują i przetestować :wink:

Może się przydać :wink: Wikipedia

ziomek320502 , spróbuj tego.

K-Meleon

http://www.dobreprogramy.pl/KMeleon,Pro … 12746.html

BTW - popraw błędy w postach i zacznij używać na forum polskiej pisowni.

Nie wiem dlaczego mój post został skasowany… :?

Podałem linka do szybkiej przeglądarki i za razem na słabszy sprzęt :? Więc było związane z tematem :? Na taki sprzęt to tylko Opera 10.10. Zauważ, że z najnowszych wersji przeglądarek tylko Opera da radę.

K-Melon najlepszy

Możesz spróbować Flocka pracującego na starszym silniku Firefoxa Do tego można zainstalować flashblocka, który standardowo będzie blokował flashe, a po kliknięciu na PLAY odtwarzał.