Szybko! szukam horroru

Poszukuje mega strasznego horroru, na ktorym mozna sie serio wystraszyc nie na zarty.
Bardzo dużo oglądałem juz horror może wy coś polecicie co mnie ruszy?

To może określ co Cię straszy by dobrać coś odpowiedniego ?

Coś takiego jak Teksańska masakra piłą mechaniczną.

Przecież to nudne jak flaki z olejem, nie wspominając, że to żaden straszny horror.

Ja tam wolę coś w stylu Paranormal Activity, Klątwa. Kiedyś oglądałem fajny horror japonski, ale nie pamiętam tytułu. Ciekawy i być może dla Ciebie będzie straszny - Szepty. Pokoj 1408. Jeśli nie oglądałeś, to Wzgórza mają oczy lub Zejście (trochę się ciagnie i jest nudnawy, ale warty obejrzenia).

Wszystko zależy co lubisz. Horror ogólnie, filmy o psychopatach czy o zjawiskach paranormalnych.

2 polubienia

Aha dużo powiedziane - czyli ma być szybki i postawiony na krew a nie strach ?

Może bardziej pod temat - psychologiczny czy sadystyczny ??

Paranormal activity to nuda jest XD
Jak można teksańskiej masakry nie nazwać horrorem? Oglądając te klasyczne wersje powiedziałbym inaczej;p

Dynamiczny, nie przynudzający, żadne duchy itd bo to przeruchane jest.

W skrócie horror slasher;)


W którym miejscu napisałem, że to nie horror? :slight_smile: Napisałem, że to żaden straszny horror. Zwyczajnie nie lubię filmów o psychopatach, którzy łażą z piłą, hakiem, tasakiem czy mieczem i koszą ludzi. Dla mnie to nuda.

Sorka, mój błąd źle przeczytałem.
Zgadzam się że to nie jest straszny, ale jednak warto obejrzeć.

Jeśli lubisz klimat w horrorach, polecam “Coś” z 1982 roku. Genialne przedstawienie odosobnienia i niepewności czyhającej za rogiem.A i krew się też znajdzie :wink:

Jeśli chodzi o horrory to polecam Blog pewnej Pani: http://horror-buffy1977.blogspot.com/ (zerknij na zakładkę Obejrzane horrory)
Bardzo dobrze kategoryzuje dane horrorowe produkcje i zawsze dostaniesz dobrą recenzję. Jest świetna pod względem wyszukiwania perełek, o który nikt nawet nie wspomina.

Ode mnie tyle. Bo fanem “flaków na ścianie” nie jestem :wink: