Szybko! szukam horroru

(reqreq61) #1

Poszukuje mega strasznego horroru, na ktorym mozna sie serio wystraszyc nie na zarty.
Bardzo dużo oglądałem juz horror może wy coś polecicie co mnie ruszy?

(lordjahu) #2

To może określ co Cię straszy by dobrać coś odpowiedniego ?

(reqreq61) #3

Coś takiego jak Teksańska masakra piłą mechaniczną.

(roobal) #4

Przecież to nudne jak flaki z olejem, nie wspominając, że to żaden straszny horror.

Ja tam wolę coś w stylu Paranormal Activity, Klątwa. Kiedyś oglądałem fajny horror japonski, ale nie pamiętam tytułu. Ciekawy i być może dla Ciebie będzie straszny - Szepty. Pokoj 1408. Jeśli nie oglądałeś, to Wzgórza mają oczy lub Zejście (trochę się ciagnie i jest nudnawy, ale warty obejrzenia).

Wszystko zależy co lubisz. Horror ogólnie, filmy o psychopatach czy o zjawiskach paranormalnych.

(lordjahu) #5

Aha dużo powiedziane - czyli ma być szybki i postawiony na krew a nie strach ?

Może bardziej pod temat - psychologiczny czy sadystyczny ??

(reqreq61) #6

Paranormal activity to nuda jest XD
Jak można teksańskiej masakry nie nazwać horrorem? Oglądając te klasyczne wersje powiedziałbym inaczej;p

(reqreq61) #7

Dynamiczny, nie przynudzający, żadne duchy itd bo to przeruchane jest.

(reqreq61) #8

W skrócie horror slasher;)

(roobal) #9

W którym miejscu napisałem, że to nie horror? :slight_smile: Napisałem, że to żaden straszny horror. Zwyczajnie nie lubię filmów o psychopatach, którzy łażą z piłą, hakiem, tasakiem czy mieczem i koszą ludzi. Dla mnie to nuda.

(reqreq61) #10

Sorka, mój błąd źle przeczytałem.
Zgadzam się że to nie jest straszny, ale jednak warto obejrzeć.

(legeartis) #11

Jeśli lubisz klimat w horrorach, polecam “Coś” z 1982 roku. Genialne przedstawienie odosobnienia i niepewności czyhającej za rogiem.A i krew się też znajdzie :wink:

(wojtekadams) #12

Jeśli chodzi o horrory to polecam Blog pewnej Pani: http://horror-buffy1977.blogspot.com/ (zerknij na zakładkę Obejrzane horrory)
Bardzo dobrze kategoryzuje dane horrorowe produkcje i zawsze dostaniesz dobrą recenzję. Jest świetna pod względem wyszukiwania perełek, o który nikt nawet nie wspomina.

Ode mnie tyle. Bo fanem “flaków na ścianie” nie jestem :wink: