Szybkość internetu do materiałów HD

Czy ta szybkość,która mam będzie odpowiednia do oglądania materiałów w HD na portalu YouTube 5kx7v9vzmvd0_t.jpg

chciałeś się pochwalić jaką masz szybkość łącza internetowego? Do materiału HD potrzeba jeszcze w miarę dobrze działającej karty graficznej (win7 działa więc raczej wystarczy)

nie bedzie w 240 ledwo obejrzysz:D ping za mały ;]

a tak serio to jak ze sprzetem? bo nie tylko net do full HD potrzebny:D

Dodane wtorek, 2 kwietnia 2013, 22:35

a to co napisal kolega wyżej j

“(win7 działa więc raczej wystarczy)”

to nie ma nic do rzeczy:D

Drogi xv czy jak ktoś się pyta o kartę graficzną,monitor czy coś innego to się chwali ?? według twojego dziwnego rozumowania tak. MrBeckham666 to moja Karta Graficzna AMD Radeon HD 7700.

Hm. Poza samym pytaniem jednego nie rozumiem - dlaczego po prostu nie sprawdzisz jakiegoś pliku odtworzyć w HD? Sam internet nie jest najważniejszą rzeczą przy odtwarzaniu plików z internetu - grafika + procesor (RAM jest sprawą drugorzędną).

MrBeckham666 , mi filmy HD działały bez dużych ścinek przy 10MB i geforce 7300LE gdzie windows 7 mi na tej karcie by nie poszedł. Skoro win7 działa to karta pewnie lepsza więc filmy HD też raczej działają lepiej…

galy1 , nie moje dziwne rozumowanie tylko twoja “pycha” (bo tak to trzeba nazwać). “patrzcie mam neta 100MB czy filmy HD będą się wczytywały na youtube?” poza tym tak jak kolega wyżej już wspomniał nieco bezsensowne jest pytanie czy filmy na youtube w HD będą mi działały. Chyba że masz youtube zablokowane w firewallu czy cenzorze jakimś

xv_ ten post oglądało 228 osób oprócz ciebie i tylko ty wpadłeś na to że się chwalę (ciekawe jak miałem pokazać szybkość mojego łącza),ja chwalę się także w moich postach że komp mi się zawiesza,że mam słaby komp,że miałem kiedyś słabą kartę graficzną.Jesteś nowym użytkownikiem i może przemyśl to co masz zamiar napisać,bo na razie z twojej strony to wygląda dziwnie.Drogi Hitm3n dlatego nie odtworzę,pliku w HD gdyż u mnie Tuba się dziwnie zachowuje.Raz jeden materiał HD mogę otworzyć kolejnego już nie,raz film o jakości 360 mi się nie buforuje lecz gdy przełączę na HD to się buforuje.Dlatego się zapytałem o swoje łączę mam nadzieję że tym postem wszystko wyjaśniłem.

PS.xv_Dlaczego się chwalisz (mi filmy HD działały bez dużych ścinek przy 10MB i geforce 7300LE)

To już niekoniecznie jest wina neta. Spróbuj zaktualizować Flash, Shockwave, Silverlight, sterowniki karty graficznej (ostatnia wersja to chyba 13.2, 13.3 jest w wersji Beta - x64 lub x32 odpowiednio dla systemów 64-bitowych i 32-bitowych).

Zrobiłem jak pisałeś Hitm3n zobaczymy czy to coś pomoże.