Szybkość internetu

Chciałbym zapytać,czy jest taki internet,w którym szybkość transferu pobierania wynosi 4mb/s.Potrzebni mi taki internet ponieważ ściągam duże pliki.

Nie wiem, czy akurat 4 Mb (bo chodzi Ci o megabity, a nie o megabajty prawda?) oferuje jakiś operator. W neo wygląda to tak: 1 mb, 2mb, 6mb. Jak jest u innych dostawców sprawdź w ich ofercie.

http://www.upc.pl/internet/turbo/

Popatrz na to. Niestety troszkę zapłacisz za taką szybkosć.

Ale nie chodzi mi o to!! chodzi mi o to żeby mi plik 2gb ściągnał w 30 minut lub w 20 minut lub 10 minut.

Jemu chodzi oto żeby na sek pobierało mu 4mb, nie wiem czy taka prędkość jest realna :stuck_out_tongue: Ojj chyba nie :stuck_out_tongue:

NtaV masz rację.Jest taki internet

Ja mam prędkość 2,5mb/s i upload jest max 480kbps

Czyli tak licząc pi razy drzwi, potrzebował byś łącze 10mb/s …chyba

W upc jest 10mb/s ale wysyłania danych 1mb.Znaczy sie jest taki internet,ale kosztuje 2000 mięsiecznie o to mi chodzi.

Obliczając ze chce mieć prędkość ściągania 4MB/s wyszło mi ze potrzebował by internet o takiej szybkości : 32768kbit/s. Moja rada : chcesz mieć taki internet wyjedź do USA :stuck_out_tongue:

a w usa jest taka prędkość internetu?

Taka jaką sobie wykupisz :stuck_out_tongue:

Z tego co wiem, w Irlandi też są mega łącza, za takie przyzwoite łącze 6mb/s płaci się jakoś 20funtów :wink:

Ale czy ściaga pliki 4mb/s szykość transferu.

i ciekawe jaki serwer (oprócz rapidshare) by wam udostępnił taką prętkość wysyłania

właśnie to zależy od serwera.

To moim zdaniem nie ma sensu kupować takiego łącza, skoro RapidShare czy te inne nie udostępni wam takiego łącza, przez torrenty też wątpię czy tyle osiągniesz, co innego jak to byś właśnie ty miał hostować pliki.

Czyli maksymalnie to jest 500 600 kb/s więcej sie chyba nie da.

2GB:

w 30 min osiągniesz na łączu 10 Mbps

w 10 min osiągniesz na łączu 25.6 Mbps

w 6 sekund osiągniesz na łączu 2.4 Gbps

No i zwycięzca - na 10 Gbps w caluśką sekundę + zapis na dysk :smiley:

Mu chodzi o Transfer przy pobieraniu plików !!

ale miałem łącze 10mbs/s 25,6 i nic z tego nie da sie. transfer 500 600 700 kbit/s a nie 4mb/s czy 6 mb/s.Według mnie to żależy od ceny internetu i szybkości łącze jeżeli łaczę ma przepustowość 4mb/s to osiagnie wtedy.W neostradzie jest to napisane