Szybkość łącza internetowego

Witam!

W tym temacie możecie pochwalic się jak szybki macie net . Można też wygłaszać uwagi na temat operatorów sieci.

no to sie zacznie lanie wody :slight_smile:

384 kbps

Czy ty modek jesteś? Wiesz to będzie tak, że ten temat wyląduje w koszu.

Mam Neostradę 512 kB/s. Umowa wygasa mi za 2 lat. Operatora uważam za dość dobrego. Choć czasami są problemy.

Net24 190 umowa wygasa w lutym i jak już sie wszystkiego naumiałem z tym netem nie było żadnych problemów nie przerywało ani nic nigdy :stuck_out_tongue:

Ja mam neta z kablówki (Toya) może ktoś słyszał… Mam 1 Mb/s. Operator bardzo dobry! Od czasu przejście na 1 Mb/s zawsze miałem neta :smiley:

To ile miesięcznie płacisz??? Ja mam 512 kb/s za 50 zł i u mojego operatorra jeszcze nie ma w ofercie takiej prędkości co u ciebie

2mega(100ZL)

Niecałe 60 zł ;]

ja mam neta 1mb za 35zl miesiecznie :slight_smile:

A ja nie mogę jaka ta północno- wschodnia Polska, gdzie mieszkam to daleeeeko w tyle

Ja płace za 250kbit/s down i 50kbir/s up prawie dwieście złotych

Chyba na stare! To jest niemożliwe :shock:

widze ze wszyscy podaja cene to ja tez podam wiec za 384kbps plus telwizja kablowa (podstawowy pakiet) place 25euro

512 Multimedia Polska. Usługa: Emil Junior

Dostawca bardzo dobry ;]

Ja mam osiedlowe 4kroki.net.

Miesiecznie place 60zł. za 512/190 a od 24 do 8 rano predkosc x2.

Czyli ssanie zawsze w nocy. :mrgreen:

Niestety tak jest, ale zauważ, że napisałem wszystko w kilobitach na sekundy w megabitach to będzie jakieś 1.5 MB/s. Niestety tu gdzie mieszkam tyle internet tu kosztuje 50 Euro i do tego ograniczenie przesyłu danych do 22gb

A ja mam w domu 512 / 128 Kbit/s - DSL z PKP 55zł

A w pracy 8 Mbit/s :stuck_out_tongue: - DSL TP

Ma Neostrade 512 kbs umowa na 3 lata płace 28 zł :stuck_out_tongue:

Neo 256\128-72 zety miesięcznie :frowning: jeszcze przez rok :frowning: Choć były i lepsze dni które sie skończyły 6 miesięcy po 1 zł :lol: