Szybkość łączenia z internetem

Witam.

Moje polaczenie internetowe jest za pomoca SDI. Przed formatem i konfigurowaniem na nowo polaczenia moje “stare” polaczenie bardzo szybko sprawialo, ze znajdowalam sie w sieci, teraz trwa to o wiele, wiele dluzej.

Zeby bardziej obrazowo wyjasnic co mam namysli:

Kiedy laczylam sie za pomoca “starego” polaczenia tylko na chwilke pojawial sie komunikat “trwa weryfikowanie nazwy uzytkownika i hasla” i doslownie po kilku sekundach moglam przegladac strony itd.

Teraz natomiast gdy sie lacze pojawia sie “trwa weryfikowanie…”, pozniej w tym samym oknie pojawia sie napis “rejetrowanie komputera do sieci”, (tego wczesniej nie bylo), ktory trwa dluugo- ok. minuty.

Czym ta roznica w czasie moze byc spowodowana? Bardzo prosze o pomoc, gdyz jest to uciazliwe. Pozdrawiam.

Siemka.

Może jakiś wirus jest który powoduje zamulenie sieci.

Ja też łącze się przez SDI i nie miałem tkiego przypadku.

To błąd w konfiguracji dial-up. Trzeba wejść we właściwości połączenia, przejść do zakładki typy serwerów i w opcjach zaawansowanych odznaczyć (usunąć ptaszka) przy opcji >zaloguj się do sieci<. Zakładam, że masz Win98.

Hmmm…no mam Win XP pro. Ma ktos jakis pomysl?

no to może spróbuj od nowa utworzyć nowe połączenie SDI

nie wiem o co chodzi ale tez tak miałem ,lecz po ponownym zainstalowaniu win XP pomogło :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Juz probowalam kilka razy(bycmoze ciagle robie ten sam blad), probowalam juz zmieniac rozne ustawienia, ale jeszcze sie nie udalo :? a zanim musialam tworzyc nowe polaczenie robilam format. Nie wiem co mam z tym zrobic :cry:

Dokładnie DSO Exploit … :-o

Można go wykryć Spybot - Search & Destroy

icon_mini_search.gif

Drugi:

icon_mini_search.gif

No wiec… Przeskanowalam komputer Spybot’em, znalazl kilka dziwnych “szkodnikow”.

Wsrod nich rowniez DSO Exploit, po kilku probach wyrzuceniu intruza (stosujac wskazowki z innych postow-podanych przez Shark’a) udalo mi sie go wyeliminowac. :lol:

Nie zmienilo to jednak nic w zwiazku z moim problemem (chociaz zapewne pomoglo w czyms innym). No ale oprocz DSO Exploit mam wielkie trudnosci z wyrzuceniem CYDOOR, nie daje rady :? oprocz tego pojawia sie tez po skanowaniu Spybot’em cos o nazwie “MySearch”- tez sie nie da. :frowning:

Macie jakies sposoby? I czy w ogole koniecznie trzeba to usunac??

daj loga z HijackThis (najlepiej v1.98.2)

Oto i On :?

Co Wy na to? Bo mi to duzo nie mowi :oops:

icon_mini_search.gif

O Cydoorze …

Jeżeli nie używasz my search bar wywal:

Jesli chodzi o Cydoor’a to pewnie jest on przez iMesh-ostatnio instalowalam(podobno w kazaa jest wiecej szpiegow itd, myslalam, ze moze imesh jest lepsza opcja)

A co do My Search bar usune, bo wlasciwie nie wiem co to jest, takze nie uzywam :shock: chyba sie nic nie stanie? :?

nie nic sie nie stanie możesz być pewna

Usunelam, nic sie nie stalo( jak narazie). W sumie te wszystkie zabiegi nie pomogly w zwiekszeniu szybkosci przy laczeniu sie z netem ale i tak Wam bardzo dziekuje za pomoc i zainteresowanie, bo na pewno pomogly mojemu komputerkowi pod innymi wzgledami.