Szybkość

Od kilku dni mój komputer chodzi coraz wolniej. Nie wiem czy to nie sprawka wirusów. Proszę o sprawdzenie loga z Hijack’a:

Optymalizacja XP: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580 oraz czyszczenie rejestru i defragmentacja kompa

Ale nie mam wirusów?

Jest czysto, a z zabezpieczeniami przesadziłeś :slight_smile:

O jakich zabezpieczeniach tu mowa???

Mam tylko Kaspra (antywir+antihaker), Windows Defendera i raz na 2 tygodnie update. Coś tu jest na wyrost? :smiley: Co jest według Ciebie na wyrost?

Pewnie chodziło o to, że masz Spy Sweeper, Spyware Doctor, Kasperskiego oraz jak powiadasz Windows Defendera :?

Spyware Doctor nie cieszy się najlepszą opinią poza tym masz poza nim dużo zabezpieczeń (lepszych) to proponowałbym przynajmniej go usunąć.

Spy Sweeper i Kaspersky Internet Security 6.0.300 PL starczy :slight_smile:

Ale Spy Sweeper i Spyware Doctor zainstalował się z Hijack’iem Pro. Skanery rezydentne tych programów nie działają. Są one tylko zainstalowane w kompie. Czy powinienem je usunąć ??

To odinstaluj te programy, odciążą kompa

Dzięki za podpowiedź, zabieram się do odświeżania kompa :slight_smile:

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 10:38

Jeszcze jedno. Co jakieś 2-3 godziny Kasper wyświetla info o zablokowanej próbie ataku typu: Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern

Zawsze protokół UDP i port 1434. Co to w ogóle jest? Czy to jest groźne jeżeli Kasper to blokuje? Czy muszę coś zrobić? Czy jest sposób żeby to wyrzucić? PS. Nie chcę formatu :frowning:

Spokojnie - wszystko jest ok. Kasper blokuje włam na twój Pc’et. :slight_smile:

to znaczy że pełni swoją funkcję