Szybsza neostrada?

Ostatnio zauważyłem ża prędkość mojego połączenia internetowego wzrosła(160kb->320kb) słyszałem że mają podnosić prędkość al prędkość pobierania plików wcale nie wzrosła.Dlaczego?

Poczekaj kilka dni ja też tak miałem,na razie Ci tylko modem zsynchronizowali

Chyba 128->256 kb/s

ja miałem 160 ale to duza różnica nie jest i tak wolno

Tyle Ci się tylko pokazywało w Windowsie a faktycznie było 128.Wiem co mówie

Mi podnieśli PRĘDKOŚĆ LINII ADSL 2 miesiące temu, ale prędkość download/upload mam taką jak miałem…

Mam takie wrażenie, jakby TP nie mogła zapanować nad tym co robi :smiley:

hym… moze glupie pytanie ale jak sie dowiedziec jaka sie ma predkosc internetu - rzeczywista a nie taka jak podaje dostawca :?: :oops:

wejdź na strone która sprawdza prędkość łącza np. http://test.vline.pl/test.php?kbps=131.8

Nie patrz na windowsowe obliczenia bo ja mam 128 kb\s (neo) a mi pisze że mam 100,0MB\s :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

W windowsie pokazuje upload + download, czyli w neo 128 to jest 16kB/s -dl 4kB/s -ul, i wszystko jest ok 128+32=160. Jak będziesz miał 256 to będzi pokazywało 320 bo 256 downloadu i 64 uploadu. A 100mb/s to jest prędkość połączenia ethernet o ile się nie mylę i masz neo przez liveboxa (z tym się mogę mylić)

Mam ethernat i Livebox z neo! Jesteś jasnowidzem!?

Kazdy kto ma ethernat ma napisane ze ma predkosc 100mb/s :stuck_out_tongue:

nie trzeba miec livebox’a

To tak dziwnie:)

Do któregoś tam kwietna w calej polsce trwa akcja przyspieszanie neta ;p np 512 na 1mb , 1mb na 2mb itp…Jest to na 100% pewne info …

Tak a niby skąd to wiesz??Podaj źródło!!

Tak miało być ale neo zrezygnowało z tego!!