Szybsze pobieranie z RS

Witam poszukuję programu do którego będę mógł wrzucić żywcem linki z rapidshare. Bo jest to męczące gdy wchodzę w każdy link z osobna, klikam Premium i download.

Taki program to chyba Universal Share Downloader, ale nie jestem pewien.

Hejka polecam RapGet niestety nie dostępny na vortalu… pozdro :wink:

hm no i w tym rapget wrzucałem wszystkie linki i lipa :expressionless: nie sciaga =/

Problemy z czytaniem?? :x

Najlepszym programem do tego celu będzie FlashGet.

W jego głównym oknie klikasz na przycisk Nowy, następnie w nowo otwartym oknie klikasz na przycisk Więcej, a tam z kolei zaznaczasz Loguj na serwerze i w odpowiednich polach podajesz Użytkownika i hasło do Rapida. Dalej w tym oknie w opcji Dziel plik na wybierasz 1, gdyż z tego co się orientuję, to serwery Rapidshare nie pozwalają na dzielenie ściąganych plików na częsci. No i na sam koniec klikasz jeszcze na przycisk Zapisz domyślne…, dzięki czemu ustawienia te staną się domyślnymi i nie będziesz musiał powtarzać tych kroków poraz kolejny.

Dodam jeszcze, że jeżeli używasz Firefoxa do bardzo wygodną wtyczką dla Ciebie będzie FlashGot, która doskonale integruje FlashGeta z tą przeglądarką. Po jej zainstalowaniu zaznaczasz interesujące Cię linki, klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz FlashGot - pobierz zaznaczenie, a następnie w kolejnych okienkach klikasz OK i linki w bardzo wygodny sposób trafiają do FlashGeta.

z flashgetem może być taki problem że może zawyżać ściagnięte megabajty, na stronie pokaże więcej niż ściągnąłeś

ja polecam Internet Download Manager

Ustaw w opcjach konta Premium w Rapidshare pobieranie bezpośrednie ( Direct downloads ) oraz wybierz domyślne serwery, z których będziesz pobierał ( Preferred Mirror System #1 i #2 ) - nie ma znaczenia, które wybierzesz, ważne, żeby nie zostawiać zaznaczonej opcji Random selection.

Po zapisaniu zmian od razu po wklejeniu linka do paska adresu przeglądarki lub kliknięciu na odnośnik plik zacznie się pobierać. Bez dodatkowych stron i przycisków :slight_smile:

WAŻNE: działa wyłącznie przy aktywnej obsłudze cookies - wtedy Rapid zapamiętuje, że ty to ty i nie musisz się za każdym razem logować na konto.