Szybsze ściąganie

(Spider103) #1

Witam mam pytanie używam do ściągania program U-torrent i mam pytanie.mam neo 512 czyli 640kb/s czyli powinno mi ściągać o wiele szybciej niż 30kb/s.I co najgorsze nawet jeśli jest 300 seedów to i tak nie przekracza tych 30kb/s co zrobić aby śicągało np około 60kb/s itp albo aby szybciej było niż 30?proszę o pomoc pozdrawiam.

(Stasiek1240) #2

Może masz limit pobierania ustawiony. Przestaw na "Unlimited".

(Spider103) #3

NIe stety włączone mam unlimited i dalej 30kb/s pomoc dalej

(Staszek P G) #4

viewtopic.php?f=2&t=237382

a i jeszcze jedno jak masz neta 512 to upload na 5 a jak masz neta 1024 to upload 10 i tak podobnie

(Lukaszk 89) #5

Może być ograniczona maksymalna prędkość pobierania(odgórnie już) oraz zależne od ilości "udostępniaczy".Najczęściej jest to "wina" tego co mówi staszek0207.

(Spider103) #6

jeszcze mam 2 pytania oto one:

1.mam tą neostrade 512 czyli 640kb/s jaka jest max prędkość pobierania w U-torrencie?

2.co zrobić jeśli w pobieranym pliku w "seed" pisze np 34 a w nawiasie 60 co zrobić aby zwiększyć te seedy do tej liczby w nawiasie?

Porszę o odpowiedź na te 2 pytania.pozdrawiam

(Lukaszk 89) #7
  1. max ok 64 kB/s

2.Jeśli masz np. te 34 seedy to zostaw to w spokoju niech sobie ściąga.Ew. możesz kliknąć PPM na torrent i wybrać Aktualizacja trackera, czy jakoś tak.

(Staszek P G) #8

w głównym oknie dajesz na opcje/ustawienia/połączenie i tam masz u góry Port nasłuchu to ptaszkujesz wszystkie następnie na dole w tym samym okienku masz Ograniczenie prędkości i wysyłanie tam gdzie masz napis automatycznie to zostaw pusty kwadracik a obok wpisz wartość 10 , poniżej zostawiasz pusty kwadracik przy zmień limit wysyłania,gdy nie pobierasz , na samym dole przy max prędkość dajesz wartość 0.

a i jak pobierasz już jakiś plik to naciśnij na niego praw.mysz. wykorzystanie łącza /wysokie

a na dole tabeli daj na pliki i tam zrób na wysoki priorytet

takie ustawienia dają najlepszą ściągalność ale na necie jak będziesz chciał coś pośmigać to zapomnij bo wszystko przejmuje µTorrent po prostu zamula wtedy neta.ale za to szybko się wszystko ściąga a i nie pobieraj więcej jak trzy

pliki bo się nie opłaca! ściągać lepiej dwa i później dwa niż cztery naraz.odwrotnie masz w (emule)