Szybszy internet

Czy jest jakiś sposób aby przyśpieszyć działanie internetu. Mam SDI dzielone na 4 osoby. Od pewnych osób słyszałem że zamotowanie jeszcze jednego swicha koło mojego komputera pomorze ale nie jestem tego pewien, odpowiedzcie na to pytanie i jeśli znacie jakiś sposób na przyśpieszenie to serdecznie prosze o podanie go…

Są programy które przyśpieszają internet albo program który rozdzieli wsztstkie 4 kompy tak że jedna osoba dostanie wię cej neta albo mnmiej.

Morzesz podać chociarz jeden taki programik :smiley: :smiley: :smiley:

Tu masz zestaw akceleratorów internetowych

:arrow: Akceleratory internetowe

nic takiego nie istnieje. Jeżeli mam np neo 128 to nie ma takiego programu abym wycisnął np 20 Kb/s. Bajki…

nieprawda , ja tez mam neo 128 i jak zaczynam sciagac to nie mam uploadu i jest tylko download = 20 lub czasami wiecej , a jak zaczyna sie upload to mam Upload = 5 , a Doownload = 16 , razem 21 :smiley: i to wszystko zieki AZUREUS

smieszny jestes :x

nic nie zrobisz ja mam jakieś 100MB i jes ok a jak masz kiłostradę to masz wolno.

Poważnie łączysz się modemem (analogowym czy ADSL) ma on swoją prędkość i nic więcej z niego nie wyciągniesz, można przyśpieszyć zciąganie plików - programowo np. flashget albo c++ (darmowe), nie przyśpieszają one działania modemu tylko wykorzystują jego transmisję a korzystają z paru serverów a nie z jednego.

pozdro

niestety modemu nie przebijesz ale może zoptymalizowac otwieranie stron (proxy,dns) i właśnie to tego służą te programy

Ale jesteś niemądry, masz bana na łączu i tyle. 20 KB/s to moze wyciskasz przez pierwsze 5 s, a tak masz ciągle max 15-16 KB/s.

Chyba że kupisz czekoladki pani z TP i ci zwiększy.