Szybszy start Vista

zapewne wszystkie dostępne na windows update

Tak też mam zainstalowane wszystkie poprawki z windows update, ale nie widzę jakiejś poprawy w szybkości uruchamiania systemu. Sama wydajność podniosła się owszem szczególnie po zainstalowaniu (KB938194) i (KB938979).

tak jak podkreślił aero zainstalowałem wszystkie poprawki z windows update. Poprawa widoczna jest najbardziej w szybkości ładowania sie ikon w tray’u. Viste mam na laptopie, jest tam dużo oprogramowania firmowego toshiby i różnice widzę zdecydowaną, przed aktualizacja laptop chodził prawie jak co najwyżej Pentium pierwszej generacji. Poza tym nic w ustawieniach nie zmieniałem więc to dziwne że Ty u siebie nie widzisz poprawy… może taka już jest specyfika tych poprawek ze przyspieszają one działanie całego systemu ale tylko w odpowiedniej konfiguracji sprzętowej. Może zależy to od pozostałych podzespołów… nie mam pojęcia.

To tak samo ja mam sporo softu od HP w notebooku. mbs600 :wink:

Za to dzis jakis nie dobry user napisal z bramki sms do mnie na gadu (ty tchorzu…koles jestes zalosny) ze jestem mitomanem i mam sie jeb** w glowe za to ze moja Vista startuje w 26sekund :wink:

No wiesz panie anonimie skoro twoj Xp startuje 2min a Vista moze nie moze sie zainstalowac to nie pisz obrazliwych pw na GG tylko napisz to tu na forum. Skoro tyle wiesz i jestes taaaaki madry :]

Pozdro dla wszystkich Vista userow! :smiley:

mi bez neo, od momentu wcisniecia przycisku POWER do pojawienia sie okienek trwa 41sek, oczywiscie wszystkie sterowniki i oprogramowanie antywirusowe sa zainstalowane ;]