Szymon majewski show

piszcie swoje zdania o tym programie ja go uwielbiam :slight_smile: i jak ktos ma to prosze o linki skad można pobrać rozmowy w tłoku,i inne rzeczy z tego programu w formie(mp3 lub filmiku)

Program jest taki jakiś badziewny moim zdaniem… :roll:

Widziałęm lepsze rzeczy… sami lepsze szopki z kumplami odstawiamy na lekcjach… :roll:

Tylko że nam za to nie płacą… :roll:

Ogólnie widzialem lepsze programy tego typu… :roll:

Program jest wyczepisty !!

Program jest rewelacyjny… choć szkoda, że Majewski nie dostał nagrody na ostatnim “show”… :wink:

Też się dziwię, że go jeszcze nie zamknęli, a za Rydzyka…nie zabili …

pragram… hmm… satyra polityczna w polsce jest potrzebna, ale to powinna byc satyra pokazana z klasa… niestety SMS tego nie daje… w skali od 1 do 10? -[minus] 2

Program bardzo udany moim zdaniem, szczególnie rozmowy w tłoku, czasami taki polew, że to bajka :slight_smile: Mam na kompie kilka odcinków rozmów w tłoku z emula, widziałem też na http://viedo.google.com

Ostatnio młodszy brat powiedział: “szkoda, że rozmowy w tłoku nie trwają tyle co rozmowy w toku” :stuck_out_tongue:

Dawniej oglądałem Kubę Wojewódzkiego ale przy Szymonie kuba to leszcz jakich mało :smiley: Hehe takich prgramów brakuje w naszej telewizji :smiley: Swoją droga że jeszcze Szymona z anteny nie sciągnęli :D:D No ale jak to zrobią to bedzie bunt na którego stanę czele :smiley:

Phoenix 17 - Proponuję wcześniej zastanowić się bardziej wyrażnie nad swą głębią wynurzeń… Na leszcza to raczej ty mi wyglądasz… co widać po twym kanałowym zasobie słownictwa jak i myśli… NC

Szymon Majewski Show to wielkie G… :x Od początku jakoś Mi nie podpasowało i nie lubię :?

Mi Symon Majewski Show nie przypadł do gustu - może to i dobrze :stuck_out_tongue: Wole Kube Wojewódzkiego :wink:

Typowy program pod publiczke, dla narzekających cały czas na wszystko, mogacych podbudwac swoje ego, przez te kilkadziesiąt minut. Zreszta wieksza częśc ramówki TV wygląda podobnie

Szymon Majewski Show to najlepszy program rozrywkowy a najlepsze jest pod koniec czyli rozmowy w tłoku przy RwT można boki zrywac ze śmiechu :hahaha:

Szymon Majewski Show - poprostu najlepszy

A Rozmowy w Tłoku … idzie się uśmiać :slight_smile:

Majewski mógłby byc smieszniejszy, ale jest zbyt grzeczny, wole wojewódzkiego. Juz lepiej wychodzila mu ta ukryta kamera. To byly jaja :mrgreen:

rozmowy w tłoku są średnie na jeża, SMS jako całość - może być, aczkolwiek wolę Grzegorza Halamę Oklasky :smiley:

oglądaliscie wczorjszy odcinek(co była ta przeróbka reklamy z wisniewskim)

Badania rynku przeprowadzasz czy co?

Oglądałem :lol:

Ogólnie program mi się podoba.

Żenujący dowcip prowadzącego rządzi :mrgreen:

Majewski niech spada do Mamy Cię,było o wiele lepsze.