Szymon majewski show

(Mateusz1500) #1

piszcie swoje zdania o tym programie ja go uwielbiam :slight_smile: i jak ktos ma to prosze o linki skad można pobrać rozmowy w tłoku,i inne rzeczy z tego programu w formie(mp3 lub filmiku)

(McDracullo) #2

Program jest taki jakiś badziewny moim zdaniem... :roll:

Widziałęm lepsze rzeczy... sami lepsze szopki z kumplami odstawiamy na lekcjach... :roll:

Tylko że nam za to nie płacą... :roll:

Ogólnie widzialem lepsze programy tego typu... :roll:

(Piotrekjunior) #3

Program jest wyczepisty !!

(dark__jedi) #4

Program jest rewelacyjny... choć szkoda, że Majewski nie dostał nagrody na ostatnim "show"... :wink:

Też się dziwię, że go jeszcze nie zamknęli, a za Rydzyka...nie zabili ...

(Azpr) #5

pragram... hmm... satyra polityczna w polsce jest potrzebna, ale to powinna byc satyra pokazana z klasa... niestety SMS tego nie daje... w skali od 1 do 10? -[minus] 2

(system) #6

Program bardzo udany moim zdaniem, szczególnie rozmowy w tłoku, czasami taki polew, że to bajka :slight_smile: Mam na kompie kilka odcinków rozmów w tłoku z emula, widziałem też na http://viedo.google.com

Ostatnio młodszy brat powiedział: "szkoda, że rozmowy w tłoku nie trwają tyle co rozmowy w toku" :stuck_out_tongue:

(Phoenix 17) #7

Dawniej oglądałem Kubę Wojewódzkiego ale przy Szymonie kuba to leszcz jakich mało :smiley: Hehe takich prgramów brakuje w naszej telewizji :smiley: Swoją droga że jeszcze Szymona z anteny nie sciągnęli :D:D No ale jak to zrobią to bedzie bunt na którego stanę czele :smiley:

(Milicja) #8

Phoenix 17 - Proponuję wcześniej zastanowić się bardziej wyrażnie nad swą głębią wynurzeń.. Na leszcza to raczej ty mi wyglądasz.. co widać po twym kanałowym zasobie słownictwa jak i myśli.. NC

(M Kupczynas) #9

Szymon Majewski Show to wielkie G... :x Od początku jakoś Mi nie podpasowało i nie lubię :?

(Blood King) #10

Mi Symon Majewski Show nie przypadł do gustu - może to i dobrze :stuck_out_tongue: Wole Kube Wojewódzkiego :wink:

(Marek Section8) #11

Typowy program pod publiczke, dla narzekających cały czas na wszystko, mogacych podbudwac swoje ego, przez te kilkadziesiąt minut. Zreszta wieksza częśc ramówki TV wygląda podobnie

(Marcinb677) #12

Szymon Majewski Show to najlepszy program rozrywkowy a najlepsze jest pod koniec czyli rozmowy w tłoku przy RwT można boki zrywac ze śmiechu :hahaha:

(Lost World) #13

Szymon Majewski Show - poprostu najlepszy

A Rozmowy w Tłoku .... idzie się uśmiać :slight_smile:

(Init3) #14

Majewski mógłby byc smieszniejszy, ale jest zbyt grzeczny, wole wojewódzkiego. Juz lepiej wychodzila mu ta ukryta kamera. To byly jaja :mrgreen:

(system) #15

rozmowy w tłoku są średnie na jeża, SMS jako całość - może być, aczkolwiek wolę Grzegorza Halamę Oklasky :smiley:

(Mateusz1500) #16

oglądaliscie wczorjszy odcinek(co była ta przeróbka reklamy z wisniewskim)

(boczi) #17

Badania rynku przeprowadzasz czy co?

(Canaletto) #18

Oglądałem :lol:

Ogólnie program mi się podoba.

Żenujący dowcip prowadzącego rządzi :mrgreen:

(Krzys299) #19

Majewski niech spada do Mamy Cię,było o wiele lepsze.