T-mobile a cennik

Witam, słyszałem że od 5 czerwca wchodzi na Polski rynek T-mobile który się połączy z Erą. Czy ktoś się orientuję czy zmieniony będzie cennik, czy będą jakieś nowe oferty :?:

Ma być całkiem spore Bum

Ale szczegółów nie ma.

Ale można się spodziewać ofert na dobry start T-mobile

I T-mobile się nie łączy z era tylko era się rebrandinguje ponieważ od dłuższego czasu T-mobil miał wieszość akcji byłej ery :slight_smile:

Wg aktualnych informacji/plotek dużej rewolucji jeżeli chodzi o rynek krajowy raczej nie będzie. Ma być wprowadzone coś na wzór stanu darmowe/bezliku rozmów, oraz nowe opcje tańszych rozmów międzynarodowych do t-mobile w innych krajach

Poszukaj na branżowych portalach, np. http://www.telepolis.pl

“Nowe oferty powiązane z marką T-Mobile, będą obowiązywały już od dnia wprowadzenia nowej marki w Polsce. Szczegóły oferty odsłaniać będziemy w oddzielnej komunikacji. Na bieżąco będziemy też informować Klientów o wszelkich nowościach i zmianach w ofercie.”

“Pojawienie się marki T-Mobile w Polsce oznacza wprowadzenie nowej oferty, opartej na globalnych rozwiązaniach, przetestowanych i sprawdzonych na wielu rynkach. Dlatego, podobnie jak w innych krajach, Klienci z Polski będą mogli korzystać na przykład z nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile, czy unikalnych ofert roamingowych - zarówno głosowych jak i transmisji danych.”

“Ceny usług roamingowych zmienią się - będzie taniej. Stawki za usługi świadczone w ramach roamingu będą na poziomie stawek usług krajowych. Szczegóły podamy już wkrótce.”

źródło: http://www.t-mobile.pl/t-mobile/era_w_t_mobile_faq.html

Jestem ciekaw czy przebiją ofertę Play-a na kartę… :slight_smile:

Zdecydowanie milej widziana byłaby poprawa jakości usług wobec obecnych klientów niż walka o kilku nowych ![-o<

na pewno będą zmiany, ale nie wiem czy na lepsze.

kwestia oczekiwań. Niektóre oferty bardzo atrakcyjne, ale niestety pod względem cenowym sporo zmian.

Warto porównac ceny chociażby neta mobilnego : T- Mobile vs Orange (szczególnie bussines eberywhere)