T-Mobile doliczy do rachunku koszty za płatne treści w sieci


(folusek) #1

Z powodu spadków przychodów z połączeń głosowych, polscy operatorzy komórki szukają nowych źródeł dochodów. Jak podaje Dziennik Gazeta Prawna, sieć T-Mobile Polska zaatakuje rynek płatnych treści w sieci. Cena za e-prasę czy muzykę zostanie doliczona do rachunku.

Komórkowa sieć T-Mobile pracuje nad aplikacją, która wydatki na kupowane w sieci treści wydawców prasowych, gry czy muzykę będzie doliczać do rachunku za telefon - informuje Dziennik Gazeta Prawna.

Jak wyjaśnia Miroslav Rakowski, prezes T-Mobile Polska, gdy użytkownik odwiedzi stronę internetową z interesującymi go płatnymi treściami, będzie mógł za nie zapłacić bez potrzeby podawania używania karty kredytowej czy też robienia przelewów. Koszt zakupu system wliczy do comiesięcznego rachunku, a następnie operator rozliczy się z wydawcami. Powstanie nowy interfejs dla użytkownika.

czy to juz nie przegięcie ??


(Cedar) #2

Nie. Przecież nie będą Ci tego na siłę wciskać, będziesz musiał się zgodzić na zainstalowanie i uruchomienie takiej aplikacji. Wystarczy myśleć zanim coś się uruchomi, nic więcej.


(folusek) #3

ale to będzie np za czytanie wiadomości w sieci ? przecież jest za free czytanie


(antiferno) #4

Cena za e-prasę czy muzykę zostanie doliczona do rachunku.

chodzi o kupno internetowych wydań a nie wchodzenie na strone tvn :wink:


(Cedar) #5

Przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz tekst, który zacytowałeś. Tylko ze zrozumieniem, bez zbędnych emocji.

A później przeczytaj np. to: http://www.angora.com.pl/pomoc/ - jak będziesz miał aplikacje od T-mobile i jeśli T-Mobile będzie miało umowę z Angorą to opłata za dostęp do tych stron zostanie doliczona do Twojego rachunku za telefon.