T-mobile go jak doładowywać?

Może i głupie pytanie ale doładowałem telefon na t-mobile go 13 listopada. mam dziś trochę grosza. Jaka będzie różnica jeśli doładuję telefon dziś za 30zł a powiedzmy 12 grudnia za 30zł?

Jaka jest różnica jeśli doładuję telefon co 30 dni za 30zł a raz w roku za 12x30zł?

Myślę jak tutaj najlepiej wykorzystać doładowania i kasę? Zastanawiam się czy lepiej kwartalnie 3xz30 doładować czy co9 30 dni po 30zł?

Chodzi o najlepszą ofertę za 30zł max dla internetu i nielimitowanych połączeń + SMS+MMS. T-mobile go L mi w zupełności wystarcza, ale jak to najlepiej doładowywać?

https://www.t-mobile.pl/c/doladuj-konto#Doładuj%20konto%20online1
To zależy od taryfy a nie od doładowania

Taryfa go. Co będzie jak dziś doładuje konto 3x30zl? Będzie ważne 60 dni czy 180? I przez 3 miesiące mam pakiet l czy tylko przez miesiąc?

Musisz sprawdzić w cenniku, który obowiązywał odkąd rozpocząłeś korzsytanie z tej taryfy. Tu masz dla porównania - strona 3, doładowania.

Tu masz czat z konsultantem, dopytaj w razie czego.

  • doładowujesz konto; jak długo jest ważne, zależy od kwoty doładowania

https://www.t-mobile.pl/c/doladowania

  • uruchamiasz pakiet, jest on ważny przez 30 dni

https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl

Pakiet przedłużasz ręcznie albo automatycznie, zależy jak sam wybierzesz.

Wszystko jest fajnie. Ale dalej nie wiem czy 30zł doładowania to 60 dni aktywne konto czy +60dni aktywne konto. Babcia ma w plusie na karte i ma tak, że jak ma konto ważne do 28 listopada a doładuje 11 listopada to konto robi się ważne nie do 28listopada + 30 dni tylko do 11 grudnia.

I tutaj chcę się dowiedzieć, czy jak doładuję za 30zł konto ważne do 13 grudnia dnia 1 grudnia to czy jego ważność będzie do 28 lutego czy do 13 grudnia+60 dni.

Bo jeśli +60 dni za doładowanie za 30zł to doładowuję 6x i przez rok nie musze się martwić doładowaniami. a pakiet odpoala się cyklicznie.

Wydaje mi się (ale tutaj już musisz dopytać mądrzejszego), że doładowanie przedłuża “o X dni”. Czyli jeśli dokonasz dwóch doładowań po 30 PLN, to konto wydłuży się o (sumarycznie) 120 dni - 60 dni przy pierwszym doładowaniu i 60 dni przy drugim. Jednak jak wspomniałem, przydałaby się opinia np. konsultanta.

Jedna uwaga: jeśli doładujesz hurtem, jednorazowo 180 PLN (6x30 PLN), to konto przedłuży się o 150 dni (zgodnie z informacją z tabelki).

Będziesz miał jak u babci. Zawsze ci zostake najdłuższe. Ale jak być miał np do 10 lipca 2021 r i byś doładował za 30 zł to by ci zostało do 10 lipca. Ale inaczej do nie dodaje dat.

Ja doładowuję poprostu do drugiego numeru, który mam na abonament i mi się dopisuje. Można też ten proces zautomatyzować i się doładowuje automatycznie, a płaci się dopiero jak przyjdzie faktura. Fajna opcja. po 50zł/3 msc bardziej się opłaca, dorzucają jeszcze 10% tej kwoty do konta. Wystarcza ta kwota właśnie na 3 miesiące.

W sumie ciekawe czy te 5 złotych znika z czasem - kiedyś było subkonto dla pre-paid i miało się np. 30 dni na zużycie a haczyk był taki, że tamto konto było brane pod uwagę po opróżnieniu się właściwego z realnymi środkami a nie z promocji.

Chyba nie znika. Ja specjalnie ładuję za 55zł by wpadł ten bonus za 5zł i było 60zł w sumie co starczy na 3 miesiące odnowień w taryfie GO, a przy okazji wpada bonus za tak duże doładowanie.
Ale tmobile ma inne haczyki np bonus jest ważny przez te 100 dni i trzeba znów doładować by wydłużyć jego wartość. Brak domyślnego roku ważności konta. Rozmowy i smsy są też droższe poza pakietem w porównaniu do poprzedniej taryfy prepaid.