T-Mobile i Heyah wycofują bezprawnie usługi „Masz złotówkę, masz no limit na wszystko i do wszystkich”

Wykop.pl - Zobacz: T-Mobile i Heyah wycofują bezprawnie usługi: „Masz złotówkę- masz no limit”

T-Mobile i Heyah wycofują bezprawnie usługi „Masz złotówkę, masz no limit na wszystko i do wszystkich”, mimo że regulamin nie dopuszcza takiej możliwości.

Prawnie, firma może zmienić regulamin / cennik, powinna jednak poinformować konsumenta, któremu przysługuje możliwość braku zgody i zerwania umowy. W tym przypadku właśnie taka sytuacja ma miejsce… no i z racji wyprzedzenia nie będzie też konieczności zwrotu kasy.

W przypadku braku akceptacji powyższych zmian, Użytkownik Heyah ma prawo rozwiązać umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych najpóźniej do dnia wejścia tych zmian w życie.

Plus jest bardziej bystry i nazywa swoje oferty i pakiety – promocją
Na przykład ja za 30 zł miesięcznie mam pakiet netu 30GB z przechodzeniem niewykorzystanych danych na przyszły miesiąc plus darmowe rozmowy do wszystkich. Z tym, że sprytnie tą ofertę operator nazywa promocją co oznacza, że w każdej chwili może się z niej wycofać i nikomu nic do tego.

Pieprzyć Te głupie Sieci Które najpierw oferują Internet bez Limitu a potem nakładają ci Lejek ściągniesz sobie coś… Obniża ci Prędkość do 1kb/s i jak masz z takim Netem żyć i móc cokolwiek robić odpowiedz Nie da się :frowning: Jedyne co można zrobić to się modlić żeby Ci jakaś firma przyszła i światłowód… Podłączyli I masz Wymarzone 600mb/s i jesteś Uratowany :slight_smile: a takie firmy jak Plus T Mobile powinno się Unikać :smiley:

Prognozuje się, że rosnąca szybkość przesyłania danych mobilnych wymusi na operatorach zmianę filozofii marketingowej. Dziś stosuje się limity przesyłania danych co przy coraz większej przepustowości łącz staje się bezsensowne bo po co komuś na przykład prędkość 500Mb/s gdy ma limit do 15GB? Dlatego prędzej czy później operatorzy będą zmuszeni zastąpić limity danych na limity prędkości. Czyli na przykład za 30 zł będziemy mieli 250Mb/s bezlimitowanego netu bez ograniczeń a za 50 zł na przykład 500Mb/s

Ostatnio na wczasach miałem mobilny lejek 32 kb/s i nawet czytałem artykułu biznesowe, po kilku minutach ładowania, później podpiąłem Aero, realne 256 kb/s i oglądałem nawet Netfliksa, fakt: na początku się ze 3 minuty ładowało.

Obecnie są na rynku pakiety z lejkiem rzędu 1 Mb/s, po wykorzystaniu limitu, a to już pozwala Ci spokojne oglądanie dowolnego filmu płynnie w 480p, oraz na korzystanie z róznych portali. Z wyłączeniem CSGO i pobierania gier, bo to wiemy obaj. Te 200 lub 500 Mb/s łącza są… dla wąskiej grupy użytkowników - celu dla speców od marketingu, bo na 100 już 4 TV w FHD odpalisz w domu. :wink:

Młody jesteś i czasów Internetu z telefonu nie pamiętasz, więc marudzisz.

Nie marudzę po prostu Mam tak że mam 100GB na pełnej prędkości od tych Idiotów z T Mobile i innych firm xd a jak zużyje to Filmy mi się godzinami ładują i to muszę je oglądać w 480P :confused: żenada i tak nie powinno być o pobieraniu gier nie wspomnę z takim netem to pobieranie 3 dni ileś godzin Śmiech na sali :slight_smile: pożal się boże :slight_smile: nic nie warte firmy bandy oszustów naciągaczy :slight_smile:
chodziło mi o to że oni ustawiają ci taką prędkość że nic nie można zrobić 1MB/S chyba :wink: i to jest żałosne z ich strony

Kup sobie nielimitowany LTE od T-Mobile i po kłopocie.
https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/internet-domowy/lista/produkty?bp=acquisition&productOfferingTerm=agreement24

Pierwszy punkt regulaminu

W okresie od 21.03.2016 r. do wyczerpania zapasów objętych niniejszą ofertą lub do wycofania

Informujemy, że z dniem 01.10.2021 r. T‑Mobile kończy świadczenie następujących opcji usługowych

Zrobili to z wyprzedzeniem 3 miesięcznym, nie widzę nigdzie bezprawnego wycofania usługi

Poza tym nie wydają się super atrakcyjne te promocje

że piszesz posty z zamkniętymi oczami?

Rozumiem nawet dysleksje, sam błędy też robię, ale Twoje wypowiedzi przekraczają chyba ogólny poziom braku staranności/pospiechu, osiągając szczyty skandalicznego niedbalstwa.

Zmniejsz liczbę uśmieszków, a zwiększ liczbę kropek i przecinków, bo teraz to kaszana.

włAśnie O TO im CHoDOzI, ŻeBy ZmUsIć kLieNtA dO wyKUPIenIA dRożSZEgO pakiEtU. naJPiErW PoKAzUjĄ JaK łAdNIe możE ByĆ A POtEm LiMiT.
:wink:

Nie no… Nie będę się wkurzał mam Wyrąbane w tych Oszustów… Niech tam zbankrutują… bo mnie wsadzili na Minę… to tyle z Mojej.Strony Jeżeli Ludzie Liczycie na jakiś Dobry Internet. to Bierzcie Tylko światłowód nie pchajcie się W mobilne Syfy… bo potem będziecie cierpieć.

Masz rację… bo mi tak właśnie zrobili zrobili mnie w ■■■■ i wsadzili na minę i użeraj się teraz z limitami i tym że nic sobie nie możesz pobrać bo masz wykorzystany pakiet :slight_smile: popieram cię Takie firmy Powinny dostać Karmę… :slight_smile:

Myślę, że nikt Cię nie oszukał a dokładne warunki były w ofercie. Po prostu te oferty układają specjaliści od zysku. Może faktycznie tak jak pisał @sidkwa to się zmieni bo transfery rosną.

zmieni się to w jaki sposób… i co to możne oznaczać dla mnie… to dobra wiadomość dla mnie czy zła mam się cieszyć czy znowu Płakać… że zrobią mnie jeszcze bardziej w Luja :smiley: :stuck_out_tongue:

też bym się wkurzył, ale jednak „Masz złotówkę, masz no limit …” brzmi zbyt pięknie, żeby było wieczne.

Dokładnie, czasy cebuli się skończyły. Był nielimitowany internet LTE od RedBullMobile, skończył się.
Teraz pora na porządki u T-Mobile :wink:

Z tego co pamiętam, to kiedyś pisałeś tutaj, na forum, że miałeś nielimitowany internet, ale konsultanci przekonali Cię do zmiany na taryfę z limitem 100 GB :wink:
Także ten, sam sobie jesteś winien.

MatX Wiesz To nie ja zgadzałem się na To co ten ■■■■■■■ Konsultant proponuje bo to nie na mnie była umowa :slight_smile: inna głupia osoba się na to zgodziła… ja bym tak nie zrobił :slight_smile: i to ta osoba zepsuła Mi Opcje na to aby mieć dobry internet wszystko zepsuła…wiesz

Było nie brać umowy na matkę lub „26 letniego” kundelka czekającego na śmierć już.