T-Mobile na karte

czesc
1.jak to jest z ta karta w t mobile ?
2. jak ja uruchomic na rok ?
3. ile za nia placic co miesiac najmniej ?

1 polubienie

A czego oczekujesz? Tylko ważnego numeru? Czy może rozmów bez limitu? Ile GB internetu? Wszytko zależy. Jest dużo możliwości.

1 polubienie

W T-Mobile za bardzo nie ma: 10 GiB + nielimitowane SMS/MMS i rozmowy (bez stacjonarnych) + darmowy transfer usług wideo (np. YouTube / ipla / netflix / player / vod) za 25 zł.

Więcej GiB daje Orange za dołączenie do sieci np. 15 + 10 i ciągle rośnie. Wada że po roku to kosztuje zamiast 25 zł to 35 zł. No chyba że ktoś z 24 godziny ogląda netflixy i YouTuby to i tak zużyje.

1 polubienie

Trochę pomyliłeś. Za 25zł mamy wszytko za darmo oprócz MMSów. Internetu jest 10 GB a wideo nie jest darmowe. Dopiero w pakiecie za 30 zł mamy wszystko za free i darmowe wideo w wybranych serwisach. To samo mamy w taryfie za 5 zł tylko internetu jest 1 GB i a czas trwania 5 dni. We wszystkich ważność konta po doładowaniu wynosi 365 dni. Inaczej jest trochę w taryfie Bez limitu 1 zł dziennie. Tam pobiera na 1 zł dziennie ale tylko jeżeli użyjemy telefonu (telefon, sms, internet). Jeżeli tylko używamy telefonu do odbierania rozmów, smsów nie kosztuje nas to nic. Trzeba mieć tylko konto aktywna a tu niestety nie ma roku ważności po doładowaniu. Można kombinować: przedłużyć ważność w którejś taryfie gdzie przedłuża się o rok a potem zmienić taryfę na 1 zł dziennie.

1 polubienie

Za stacjonarny kradną kasę, więc jak nie komórka to nie dzwonię.

chce miec tylko wazny numer tak by niebrac nowego telefonu,
a na 3 lata kolejne zostawie sobie lg k8 pozniej sobie cos kupie bo mnie niestac …

To może T-mobile bez limitu za 1 zł dziennie? Regulamin: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00008/D_007_0014114.pdf

W skrócie - ważność konta przez 1 rok od ostatniego doładowania.
Nawiązanie połączenia / wysłanie SMS / więcej niż 5MB danych - pobierana jest opłata 1 zł i do końca dnia masz no-limit i 300MB internetu.

Jak w miesiącu dużo nie dzwonisz (głównie odbierasz telefony) to bardzo się opłaca.

No właśnie tak jak pisałem wcześniej rok ważności po doładowaniu w tej taryfie nie obowiązuje. Kiedyś tak było ale teraz trzeba kombinować.

Przecież oferta jest ciągle na ich stronie - http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/nowy na dole jest przycisk “wolisz ofertę za 1 zł dziennie”

Rok ważności dostajesz na start. Nie przedłuża się o rok przy każdym doładowaniu. Wiem bo mam jeden numer w tej taryfie. Żeby przedłużyć na rok zmieniam taryfę doładowuję konto i wracam z powrotem do oferty za 1zł dziennie.

Mam tą taryfę, przedłużyłem 8 grudnia 2019 bo była promocja (podwojenie doładowania) i mam ważność do 8 grudnia 2020. Ważność i bonus dobiły się po czasie, bo początkowo rzeczywiście tylko o 3 miesiące mi przesunęło, może u Ciebie też tak jest?

Ja mam tmobile na kartę z automatycznym doładowaniem konta do faktury za internet domowy w tmobile.
za 25zł mam
Nielimitowane (teoretycznie patrz nadużycia w regulaminie) SMS/MMS do wszystkich sieci.
Rozmowy do wszystkich sieci i stacjonarne
10GB Internetu oraz nielimitowany transfer video dla Youtube, Netflix etc

Wcześniej miałem lajtmobile, gdzie miałem za 20zł to co powyżej ale bez nielimitowanego video, ale po roku miałem z tym operatorem problemy.

Doładowałem kilka razy w tamtym roku i nie przedłużyło. Teraz mi się kończy ważność to zmieniłem sobie taryfę na tą za 25 zł. Zamierzam miesiąc korzystać, przedłużyć ważność o rok a potem wrócić do złotówki dziennie.

Ja w moim 25 zł mam przesuwane o rok.

Jak nie doliczą osobnej opłaty za streaming to by było fajnie.

30 zł mi się nie widzi ani blokowanie 4G by mieć 0 zł.

ja chyba od maja zostane na samej karcie 50zl na 3 miechy i wystarczy…