T-Mobile - program lojalnościowy

Czy ktoś orientuje się, kiedy T-Mobile ma zamiar w 2012 roku rozpocząć swój program lojalnościowy? Korzystając z działającego do września zawsze miałem sporo darmowych minut dodatkowo, obecnie kicha. Mam cztery abonamenty u nich, ale jak tak dalej pójdzie, to przeniosę do innego operatora w tym roku.

Dodane 02.01.2012 (Pn) 11:12

Właśnie otrzymałem odpowiedź z T-Mobile; nie jest zbyt optymistyczna:

Witam

W odpowiedzi na korespondencję pragnę zapewnić Pana, że nowy program lojalnościowy będzie uruchomiony, ale dopiero w drugim kwartale tego roku. Szczegółowe informacje będą prezentowane na naszej stronie http://www.t-mobile.pl.

Mam nadzieję, że przekazana informacja okaże się wystarczająca.

Z pozdrowieniami

Anna Świder

Biuro Obsługi Abonenta

Powiem tak - porównaj ceny u innych operatorów i pomachaj t-mobile łapką na pożegnanie. :slight_smile:

Tak naprawdę nie spodziewałbym się tego programu w drugim kwartale a w dopiero 3-4Q, niestety ale T-Mobile niechętnie podchodzi do tego typu spraw.

Dodane poniedziałek, 2 stycznia 2012, 13:10

Tak naprawdę nie spodziewałbym się tego programu w drugim kwartale a w dopiero 3-4Q, niestety ale T-Mobile niechętnie podchodzi do tego typu spraw.

Dodane poniedziałek, 2 stycznia 2012, 13:16

I myślisz, że u innego opa będzie miał taniej ?

Zanim polecisz przeprowadzkę do innego operatora poznaj profil dzwonienia.

Poza tym w T-mobile wcale tak źle nie jest, sam korzystam z abo, mam free rozmowy międzynarodowe w T-mobile, 320minut i 500MB za 55zł miesięcznie mało ? źle ?

Ja za 30 zł miesięcznie mam wszystkie rozmowy u operatora za darmo i stacjonarne też gratisowe - mi wystarcza :slight_smile: