T-Mobile vs. Play zasięg

Buhahahhahaha - pozwolisz że to wykorzystam w opisie na GG i Tlen? :D:D

Ja też dzwoniłem do BOKu Play właśnie gdy miałem 2 numery na Nokiach - też taki bełkot żeby wymienić kartę, że popsuty tel itp. Na Forum Bez Kabli z rok temu odpowiedzieli że to prawdopodobnie źle skonfigurowany nadajnik Play może tak robić. Faktycznie - mi tylko w mojej okolicy takie cuda się działy, a np. w Poznaniu było ok.

U mnie też przerywa na nadajnikach play, rozłącza, cichy głos. Przełączyłem na orange i jest dużo lepiej.

U mnie generalnie nie ma Play, chyba że jestem w pracy albo w szkole.

Co do rozmów - nie ma różnicy na której sieci jestem.

Jeśli chodzi i internet to najszybciej i najlepiej chodzi Play, stabilnie ale wolniej chodzi Plus, natomiast niestabilnie i podobnie szybko jak Play chodzi Orange. Niestety jeśli gram na iPhone w jakąś gra online to jest to prawie niemożliwe - potrafi pogubić pakiety i np. przerwać wyścig w Real Racing 2. Na Androidzie jest tak samo. No i nawet przy normalnym użytku - miałem dość odświeżania 3 z 10 otwartych zakładek przeglądarki w tle.

Tak więc jeśli chodzi o Play rozmowy, SMS/MMS i jakąś komunikacje internetową to jest zdecydowanie lepszy Play. Jeśli chodzi o rozmowy, SMS i normalny internet - to Play jest już “tylko” dużo lepszy od T-Mobile;-).

Dokładnie w innej dzielnicy jest juz ok. ale jeżeli zwracam się do nich i informuje o zaistniałym problemie to powinni się tym zainteresować a nie zbywać (moze faktycznie wina leży po stronie nadajnika) ale już tylko pare miesięcy i kończy się moja przygoda z PLAY (chociaż cenowo są bardzo atrakcyjni, tylko że ja nie lubię pisać sms).

Hehe no akurat te 2 sieci mają swoistą inna definicję BOK, ale tu nie ma zbytnio miejsca na dyskusje. To jest coś jak we FIleZilla - ma buga i nie łączy się z niektórymi FTPami z wykorzystaniem TLS i nic z tym nie robią:)

Oj jeśli na abonament to nie wiem jak jest z pakietami internetowymi - czy działają tylko w strefie Play czy w roamingu również. Wiem że tam była jakaś kombinacja, dlatego jestem na Play Fresh.