Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu


(Maciej 0202) #1

W ostatnie dni ukazało się parę nowych aktualizacji m.in KB943302, KB943899, KB943411. W Windows Update ich nie widać, więc sciągnełem je ze strony microsoft. Po pobraniu podczas instalacji wyskakuje komunikat "Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu", posiadam Viste HP 64bit, na stronie microsoft było napisane, że aktualizacje są przeznaczone m.in na ten system. Co z tym zrobić ?


(Fokusmick) #2

Skoro

a do tego

to znaczy, że tak jest.


(Maciej 0202) #3

No tak, ale na stronie Microsoft jest wyrażnie napisane:

2488bf665963bacbm.jpg


(Fokusmick) #4

Tylko, że są poprawki odwołujące się też do konkretnego sprzętu, np. do sterownika karty graficznej itp. Tak więc informacja o systemie jest prawidłowa, tylko jeszcze jest kwestia co dana poprawka wnosi do systemu.

Jeśli aktualizacja byłaby przeznaczona dla twojego systemu zostałaby pobrana automatycznie (jeśli tak masz ustawione w opcjach pobierania aktualizacji).


(Maciej 0202) #5

Zgoda, tylko że np:

Aktualizacja systemu Windows Vista dla komputerów z procesorem x64 (KB943302)

i jej Opis:

Aby rozwiązać kilka problemów związanych ze zgodnością aplikacji w systemie Windows Vista, należy zainstalować tę aktualizację. Po zainstalowaniu tego elementu konieczne może być ponowne uruchomienie komputera.

z którego wynika że dotyczy ona konkretnie samego systemu Vista, a nie jakiemuś podzespołowi typu karta graficzna, procesor itp.


(Asterisk) #6

Jest to efekt automatycznej weryfikacji

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.