Ta witryna jest nieosiągalna

Witam,

Tak jak w tytule mam problem od pewnego czasu na stronie wp.pl ,konkretnie poczta mi się załadować nie chce.Ważne jest to ze ,mam komputer i laptop(na tym to nie działa),czytałem ze można jakos ustawić DNS.Jest osoba która może się tym zająć i mi pomóc?

Ps.W domu jest sieć WiFi

pp.png

Jakie masz urządzenia sieciowe i jaki operator, który zbanował WP ?? :stuck_out_tongue:

Netia , a router Netiaspot

Ustaw w połączeniu sieicowym na urządzeniu dla IPv4 DNS pierwszy 8.8.8.8 i DNS zapasowy: 8.8.4.4

możesz mnie przekierować napisać ścieżkę jak się dostać :slight_smile:

Nic nie pomogło :confused:

Usuń wszystkie ciasteczka z wp.pl. Znajdziesz w ustawieniach, ustawienia treści, pliki cookie, wszystkie pliki cookie i dane witryn.

Wystarczy błąd daty na komputerze, czy skopane ciasteczko z jakiejś strony, w dodatku nie umiejące się same usunąć (ccleaner) i trzeba ręcznie usuwać.
Jeszcze mały myk - w opcje internetowe, zakładka zawartość - klikasz na wyczyść stan SSL.To także czyści systemowy bufor dla chrome.

Ten adres poczty ze screena, to nie wiem, ale u mnie wp poczta wchodzi elegancko na ten adres: http://profil.wp.pl/login.html?url=http%3A%2F%2Fpoczta.wp.pl%2Findexgwt.html%3Fflg%3D1&serwis=nowa_poczta_wp

usunięcie ciasteczek działa tylko gdy wyłączę przeglądarkę Chrome i włączę ponownie już nie działa ,mógłbyś mi powiedzieć jak to zrobić z SSL ?

To jest za darmooo :wink:
Klikasz w start, potem w panel sterowania. Masz tam opcje internetowe. Klikasz. W zakładce zawartość jest duży przycisk - “wyczyść stan SSL”

Coś zdaje się, że to chrome może być problemem. Jak chcesz tak, jak w chrome i jeszcze dużo więcej i lżej, a przy tym stabilniej, to zainstaluj SlimJet. Te same rozszerzenia, co chrome - tak samo prawie ustawienia, a pobieranie nawet dwunastokrotnie szybsze…
Zaimportujesz hasła, zaimportujesz zakładki, a potem chrome odinstalujesz, a właśnie pomagam Ci ze slima.

dzieki za Slimjeta ,usuniecie SSL nie pomoglo do dzialanie jednorazowe ,czy masz jeszcze jakies pomysły?

W ustawieniach chrome masz ustawienie treści. Tam pierwsze jest cookies i ma być zaznaczone pierwsze - zezwalaj na przechowywanie danych. Wtedy ciasteczka nie giną podczas zamykania przeglądarki. Tak samo jest w slimjet.