Tabelka i w niej "suwaczek" i treść

(Maciek9991) #1

Cześć! Chodzi mi o zrobienie z czegoś takiego:

bezsuwaczka.th.jpg

Na coś takiego:

zsuwaczkiem.th.jpg

Czyli jak zrobić taką tabelkę z suwakiem tam?

I jeszcze jedno pytanie. Tutaj można zobaczyć tą stronę i jak to wszystko działa. Kiedy się kliknie np. na "News" robi się takie przejście. Chciałbym jeszcze po lewej stronie dołożyć parę linków i też zrobić takie (lub podobne przejście) żeby jedno menu, a drugie to nie były dwa światy :smiley:

(nnick) #2

http://www.domedia.org/oveklykken/css-div-scroll.php

(Maciek9991) #3

Widze, że nie do końca się rozumiemy.

1. Tu znajduje się taki mały edytor i to musi być kompatybilne z nim. Musi być też kompatybilne z systemem newsów. Więc trzeba to jakoś "mądrze" rozplanować.

2. Poza tym chciałbym się jeszcze dowiedzieć, co zrobić, żeby tam linki u boku po lewej jakieś wkleić tak jak te linki na belce głównej, żeby też się przesuwały.

Sorki, chciałem, żeby jak najmniej było czytania, ale wyszło co wyszło... Myślę, że teraz już to lepiej kumacie. :wink:

Jakby komuś nie działało, to dzisiaj jest właśnie jakiś problem z cba.pl. Wejdźcie sobie w ten link (ProxyHideOut), tam poprawnie stronkę wyświetla i będziecie wiedzieli o co chodzi. :slight_smile:

(djgrzenio) #4

ale nnick bardzo dobrze dal ci info jak to osiagnac :slight_smile: bynajmnije rozumiem to po screenie bo po linku ktory dales to nie wiem co mozna rozumiec...proxyhideout sie integruje ze zrodlem

(Maciek9991) #5

Dobra. To ok. Jedno mamy. Ale teraz ze odnośniki po lewej stronie z tymi slajdami... Jak to zrobić? Kliknijcie na "Galeria" a potem "News" i będziecie wiedzieli jak wygląda ten slajd. :wink:

Tu macie link do strony