Tablet 10" - Internet, Notatki, Gry, Filmy Do 2 000 Zł


(Karoltrzaskalski) #1

Witam, mam zamiar kupić tablet do ok. 2000 zł. Po obejrzeniu aktualnych ofert sklepów RTV myślę nas Samsungiem Galaxy Tab S 10,5 lub o iPadzie Air 32gb. Wiem, że jest znacząca róznica pomiędzy androidem a ios, ale liczę, że moglibyście doradzić mi pod względem wydajności, czasu pracy i innych ważnych aspektach. Kilka osób proponovało mi Lenovo Yoga , ale taki produkt odpada ponieważ nie odpowiada mi jego kształt. Tablet miałby mi służyć na uczelni, w podróży i w domu, gdy nie mam dostępu do laptopa icon_e_smile.gif


(sert) #2

A nie lepszy byłby na uczelnię tablet konwertowalny w stylu Acer Switch, bądź Asus Transformer Book? Jeśli już myślisz nad takimi dwoma sprzętami to zamiast Tab S, zainteresuj się serią Note - z S-Penem łatwiej będzie robić notatki.


(Karoltrzaskalski) #3

Nie chce tabletu na Windowsie, więc takie urządzenia odpadają


(sdlike) #4

Lenovo Yoga 2 jest właśnie świetny. Nawet jeśli ma taki kształt to własnie w tej podstawce ukryta jest bateria, która powinna trzymać do 18 godzin ( w podrózy bardzo się to przydaje).

Samsung jest również ok.

 

Proponowałbym jednak zobaczyć sobie również ten model:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/7894021

 

Bardzo dobra cena, 4g oraz Full Hd

Ciekawy jest jeszcze Sony Xperia Tablet Z;

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/9838056


(Odyniec_Stary) #5

Ten model ma jedną zasadniczą wadę -  całkowity brak wsparcia producenta. Wyszedł w 2013 roku z Androidem 4.2.2 i nie dostał od tego czasu nawet małej aktualizacji. 

 

Jeżeli komuś nie przeszkadza stary system, to można się zastanowić. Miałem model 32 GB przez rok i mogę powiedzieć, że jest to całkiem solidny sprzęt.