Tablet 300-400 zł dla dziecka

Witam

Możecie podać jakieś propozycję odnośnie tableta dla dziecka w przedziale cenowym 300-400zł. Wiadomo, że ma on służyć głównie do rozrywki :). Dzięki z góry.

W podanym przedziale cenowym mieści się używany do niedawna przez mojego 6-letniego syna Goclever Tab T76 GPS. Parametry znajdziesz w necie. Jak za te pieniądze jest bardzo dobrze wykonany i ma dość bogate wyposażenie standardowe (w zasadzie brakuje jedynie futerału/etui). Z własnego doświadczenia powiem, że warto zainteresować się ubezpieczeniem takiego sprzętu od przypadkowych uszkodzeń - właśnie czekam na wymianę tabletu - nie przeżył upadku z krzesła na podłogę.

Za sam tablet zapłaciłem przed świętami w Mix Electronics 338 zł a za ubezpieczenie na 3 lata + 3 lata gwarancji 80 zł i już wiem, że było warto (nowa matryca kosztuje więcej).

:roll:

Bardziej opłacalny zakup jest na allegro czy w markecie (np. MediaMarkt) ?

Nie ma reguły. Czasami promocje w marketach są korzystniejsze niż na Allegro. Jest jeszcze kwestia gwarancji - sprzęt kupiony na odległość trudniej reklamować jeśli nie ma gwarancji door-too-door i zysk kilkunastu zł z zakupu niweczy konieczność wysłania sprzętu do reklamacji kurierem.

Ja wolę szukać promocji w pobliskich sklepach a zakupy na Allegro ograniczam do sprzedających z niewielkiej odległości 25-50 km chyba, że sprzęt można reklamować w dostępnych w całym kraju punktach serwisowych bez względu na miejsce zakupu.

:roll: