Tablet -Android = Uszkodzony recovery

Siemka. Posiadam tablet mid 14. Tablet od pewnego czasu mi mulił, choć nie miał sporo zainstalowanych aplikacji. Zresetowałem go jak zwykle przez ustawienia, wcześniej resetowałem nie raz i nie było problemu.

Tym razem po zresetowaniu recovery zauważyłem, że choć mam 0 zainstalowanych aplikacji, to mam 100% zajęte miejsce (w tablecie, w ustawieniach pisze, że wolne - po podłączeniu do pc - widać, że pełne). Nie mam karty sd, tylko pamięć wbudowaną. Nie wiedząc czemu, nie mogę jej zresetować w ustawieniach ;< pomyślałem, żeby zresetować przez recovery, lecz i tu jest problem - recovery nie chce się odpalić po powrocie do ustawień fabrycznych.

http://www.img.pl/jcRc.jpg

Ma ktoś pomysł, czym to jest spowodowane ? Mogę to jakoś naprawić / zgłosić na gwarancje? Tablet jest fabrycznie zrotowany.

Fexar ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

A czy resetując ustawienia, nie usunąłeś przypadkiem recovery?

Hmm… nie mam pojęcia, a mogę go jakoś na nowo wgrać ? Zresetowałem tableta tak jak zawsze - Ustawienia > Przywróć do fabrycznych ustawień.

Poprzednio nie było problemu, wszystko śmigało ;<

Dodane 01.09.2013 (N) 0:39

Pomoże ktoś ? Nadal czekam ;<