Tablet - ciągłość linii

Kupiłem ostatnio tablecik INTUOS pen&touch CTH-680 M (medium). Muszę powiedzieć, że spisuje się całkiem nieźle. Wykonałem już kilka fajnych ‘karykatur’. Jednak mam kilka wątpliwości. Czasem kiedy robię energiczną kreskę, zacina się, zamiast kreski stawia kropkę na przykład, albo linia jest urywana, brak ciągłości. Czy to znak żeby wymienić końcówkę ??? Co jaki czas trzeba wymieniać końcówkę pióra? To po pierwsze, primo…

 

Po drugie. Pracuję w Photoshopie, czasem zacina się również tak, że ciągnie kreskę po całym ekranie, nawet jak odrywam lekko pióro od podłoża, by zmienić narzędzie na jakiekolwiek inne, to ciągnie kreskę za sobą. Odinstalowałem sterowniki, i zainstalowałem ponownie i na razie spoko. Podejżewam też, że mogłem podłączyć sprzęt w nieodpowiedniej kolejności. Pytanie w związku z tym, czy ważna jest kolejność podłączania sprzętu: tablet>program graficzny???

 

Trzy. Do czego służą te przyciski w lewym górnym i prawym górnym rogu, nad i pod diodami? ??

 

Cztery. Z tyłu jest miejsce na jakąś baterię(podobnie jak w telefonie kom.) i zestaw bezprzewodowy - puste. Rozumiem, że tego zestawu nie ma normalnbie w komplecie i trzeba go dokupić osobno?? Czy w komplecie powinny być jakieś końcówki do pióra, bo nie widzę u siebie żadnych zapasowych.

 

Z góry dzięki! !!