Tablet czy netbook z playa?

Witam Was serdecznie proszę o porady co lepiej wziąc bo ja się nie orientuję w netbookach ani tabletach ,będzie slużyło do filmów i prostych gierek takich jak ufo enemy unknow a wszystko tutaj http://www.playmobile.pl/pl/promocja/dla-dokupujacych-oferte/play-internet/play_online_z_netbookiem/index.html

Filmy na tablecie to totalna porażka, lecz na takim małym notebooku to też nie należy do przyjemności, przy takich mocach procesorów, będzie trudno o płynność grafiki w dobrych rozdzielczościach, co do gry to na samsungu na pewno nie da się w nią grać, chyba że znajdziesz coś w javie, lub czymś innym co pociągnie samsung. Co do notebooka to jeżeli będzie miał na pokładzie Windowsa, to sobie pograsz.

Pozdrawiam

P.S. co do dalszych pytań będę zerkał do tematu.

W zasadzie, to oni już tam sobie wszystko dobrze przekalkulowali. IMHO jeśli jest się już abonentem, to najlepszą oferta jest 45zł za 10GB na 18mc’y. Reszta to wyciąganie kasy od ludzi w ładnej formie. Przelicz dokładnie ofertę, a sam się zorientujesz, że sporo przepłacisz.

Jeszcze takie napewno dla Was durne pytanie,ale oglądam tego netbooka na zdjęciach i nie widzę żadnego napędu,czy on ma napęd jakiś czy też nie?Sorry ale nigdy nie miałem do czynienia z netbookami więc nie wiem

wiekszosc nie posiada napedu, w obecnych czasach to tak naprawde zbedny gadzet, ostatnio swoj naped uzywalem gdy stawialem system a to byl sierpien ; >

Ten netbook nie ma napędu,netbooki nie posiadają napędów dzięki temu są mniejsze:P

ten waży tylko 1.2 kg

ja tego co jest w play posiadam kupiłem na allegro nowego za 765zł z przesyłka :slight_smile:

taka średnia cena żeby kupić fajnego netbooka na allegro to 700-900

w sklepie 900-1000

Polecam długo trzyma na baterii ok. 5-6h tak dla mnie :stuck_out_tongue:

z netem włączonym + jasność 70 %

ok. 5h przy necie mobilnym

ok. 6h przy wifi

to są wartości przybliżone mogą być trochę wieksze … mniejsze raczej nie

Gry takie jak gta 2,3 działają fajnie:D

nawet jak netbook nie jest podłączony do prądu

bo podczas działania na baterii masz moc od 900 mhz do 1.6 ghz

Ja na twoim miejscu bym zrobił tak kupił netbooka osobno + kupił abonament 45zł (5gb dla normalnych klientów,10 gb jeśli masz abonament w play)

Tak sobie przelicz

abonament 69 zł x 24=1656 + 400zł netbook lub jeśli jesteś abonentem to 300 wychodzi 2056

a tak jakbyś kupił samemu netbooka tego co w play znajdziesz za 800zł

  • net 45 x 24 =1080

Wychodzi taniej bo 1880

i możesz mieć większy limit jeśli masz abo:D

Umowy na 3 lata na internet nie warto brać to co że wtedy netbook jest za 1zł takie jest moje zdanie:P

Ja u siebie postanowiłem że tak zrobię

netbook kupiłem a net będę miał iplusa na kartę i ładował co jakiś czas

100zł -6gb ważnośc 6 miesięcy

myślę że na te minimum 3 starczy :stuck_out_tongue:

W playu też jest internet na kartę

2gb przy doładowaniu 30zł

4gb przy doładowaniu 50zł

2gb-ważnośc 28 dni

4gb-ważnośc 56 dni

Licz się z tym że net playa działa tylko w miastach i nie wszędzie

a taki iplus,blueconnect,orange free będzie działać wszędzie :smiley:

Mam nadzieję że jakoś pomogłem

Wiesz co wybór netbook czy tablet podejmił w taki sposób

Tablet służy do netu i do gierek

a netbook do wszystkiego tak jak komputer

zaawansowanych gier nie uruchomisz ale starsze spokojnie:]

cena netbooka jest sporo niższa

a tablet jest bardzo drogi …

i ma chyba mniejszy ekran od netbooka i brak klawiatury

Netbook jest za 1zl ,a napewno nie kupię netbooka bo nie mam kaski,jestem abonentem play,a co do mobilnego neta blueconnect mam i syf jakich mało 2,5km od centrum miasta działa tylko na gprs a nie na 3g :smiley: co za tym idzie ,tragiczna szybkość.

Jest za 1zł ale musisz umowę podpisać na 3 lata pomyśl sobie czy na tyle warto:P

Policz sobie koszt 69 x 36=2484

Już lepiej na raty netbooka wziąć 1000zł

a net dokupić na kartę lub na abonament wyjdzie taniej:P