Tablet do 1000 zł z GPS

Poszukuję tabletu pod nawigację (iGO) i nie tylko do 1000zł

Wymagania:
Do 10"
Moduł GPS
Tablet będzie też używany do internetu i multimediów typu Netflix, YouTube.
Gry niekoniecznie.
LTE opcjonalnie (dual SIM w telefonie, więc mogę hotspot zrobić)

Z góry dziękuję za propozycje

Ważna pewnie będzie bateria i dobry moduł gps właśnie, tylko teraz wybór mały i ceny spore. Czy to pilne, czy pół roku może poczekać?

W obecnej firmie mam nawi, ale lada moment będę zmieniać firmę i nie wiem czy coś dostanę. Póki co mam iGO na telefonie i netflixa też oglądam na telefonie, ale wolałabym mieć coś osobno. Są już jakieś zapowiedzi, że akurat pół roku?

Koniec edukacji / pracy zdalnej + wejście szczepionek / mniej zachorowań = może będą większe dostawy i nieco mniejszy popyt -> lepsze ceny, większy wybór. :wink:

Oczywiście możemy coś wybrać, ale nie jest to idealny moment na tanie zakupy elektroniki.

Za pół roku to górnicy mogą być już tak zdesperowani że nie ma kart i laptopów że zaczną kopać na tabletach. :laughing:
Kupować, nie ma co czekać. :wink:

To skoro kolega wyżej sugeruje, żeby nie czekać to co aktualnie na rynku by się nadawało?

Ja sobie tylko żartuję. Jednak jak możesz czekać aż 6 miesięcy to po co już teraz ci ten tablet?
Możesz przecież poczekać i kupić coś za pół roku. Jednak jak potrzebujesz go na już to czekać przecież nie będziesz.

Tablet by mi się przydał do pracy jako nawi oraz weekendy w trasie i teoretycznie przeżyje bez, bo mam smartfon, ale wolałabym to rozdzielić (telefon do podstawowych zadań i szybkiego przejrzenia netu, a tablet na resztę) i mieć już jakąś opcję na oku co by nie kupować na ostatnią chwilę pierwszego lepszego