Tablet do 1000 zł

Witam

Jaki na dzień dzisiejszy polecacie tablety w cenie do 1000 zł :wink: ?

Pozdrawiam

iPad

Nie lubię używanych sprzętów ;(

http://www.tisp.pl/ogloszenia/-korepety … 00-zl-2012

Chociaż jak myślicie komfort przeglądania internetu jest lepszy na Ipad 1 czy na tych androidach ?

Zdecydowanie iPad, ma lepszą rozdzielczość niż tablety z androidem, a za czym idzie lepsza jakość (widoczność) obrazu.

2-3 letni sprzęt Apple nadal ma nada aktualizację do najnowszego iOS który jest o 3 nieba szybszy i stabilniejszy od Androida.

Z tym że jeśli chodzi o Androida to też lepiej brać jakiś np. Transformer aniżeli jakiś Glociever czy Mante - ale znowu nowego Transformera za 1000 chyba nie dostaniesz…

Można na ipadzie 1 zrobić jailbreaka ?

Niby tak, pytanie czy będzie CI potrzebny.

Raczej tak, podobno można dzięki niemu wgrać obsługę flasha.

No tak ale przyda się jailbreak chociażby do instalacji aplikacji, których nie ma w sklepie apple.

Dozbieraj 200zł i kup Toshiba AT-100

No nie wiem bardziej do mnie przemawia Ipad, chyba jest bardziej stabilny niż android ?

Dużo bardziej.

Ja na twoim miejscu poczekałbym co zaoferuje google swym tabletem. Niedługo premiera więc warto odstawić na troche zakup. A sprzęt będzie w miare tani ok. 150 USD i posiadać jeden z najlepszych mobilnych procesorów tj. Nvidia Tegra 3.

Pewnie bateria max 3 godziny wytrzyma -,-

Jak takim stabilnym jak Android to ja dziękuje;-)

Nvidia Tegra 3 ma 5 rdzeni - albo pracuje na 4 albo na 1 oszczędnym. Nvidia Tegra 2 jakoś nie pożerała specjalnie telefonu więc czemu 3 ma pożerać.

Warto wybrać ainol novo 7 aurora ?

Dodane 04.07.2012 (Śr) 22:43

Kupiłem w końcu Goclever tab a103 mam go już tydzień i jestem bardzo z niego zadowolony :wink: