Tablet do 1000 zł

(funbooster) #1

Witam

Jaki na dzień dzisiejszy polecacie tablety w cenie do 1000 zł :wink: ?

Pozdrawiam

(ra-v) #2

iPad

(funbooster) #3

Nie lubię używanych sprzętów ;(

(Redghost) #4

http://www.tisp.pl/ogloszenia/-korepety ... 00-zl-2012

(funbooster) #5

Chociaż jak myślicie komfort przeglądania internetu jest lepszy na Ipad 1 czy na tych androidach ?

(system) #6

Zdecydowanie iPad, ma lepszą rozdzielczość niż tablety z androidem, a za czym idzie lepsza jakość (widoczność) obrazu.

(ra-v) #7

2-3 letni sprzęt Apple nadal ma nada aktualizację do najnowszego iOS który jest o 3 nieba szybszy i stabilniejszy od Androida.

Z tym że jeśli chodzi o Androida to też lepiej brać jakiś np. Transformer aniżeli jakiś Glociever czy Mante - ale znowu nowego Transformera za 1000 chyba nie dostaniesz.....

(funbooster) #8

Można na ipadzie 1 zrobić jailbreaka ?

(ra-v) #9

Niby tak, pytanie czy będzie CI potrzebny.

(funbooster) #10

Raczej tak, podobno można dzięki niemu wgrać obsługę flasha.

(ra-v) #11

(funbooster) #12

No tak ale przyda się jailbreak chociażby do instalacji aplikacji, których nie ma w sklepie apple.

(CrisPL) #13

Dozbieraj 200zł i kup Toshiba AT-100

(funbooster) #14

No nie wiem bardziej do mnie przemawia Ipad, chyba jest bardziej stabilny niż android ?

(ra-v) #15

Dużo bardziej.

(Harorri) #16

Ja na twoim miejscu poczekałbym co zaoferuje google swym tabletem. Niedługo premiera więc warto odstawić na troche zakup. A sprzęt będzie w miare tani ok. 150 USD i posiadać jeden z najlepszych mobilnych procesorów tj. Nvidia Tegra 3.

(funbooster) #17

Pewnie bateria max 3 godziny wytrzyma -,-

(ra-v) #18

Jak takim stabilnym jak Android to ja dziękuje;-)

Nvidia Tegra 3 ma 5 rdzeni - albo pracuje na 4 albo na 1 oszczędnym. Nvidia Tegra 2 jakoś nie pożerała specjalnie telefonu więc czemu 3 ma pożerać.

(funbooster) #19

Warto wybrać ainol novo 7 aurora ?

-- Dodane 04.07.2012 (Śr) 22:43 --

Kupiłem w końcu Goclever tab a103 mam go już tydzień i jestem bardzo z niego zadowolony :wink: