Tablet do 1000 zł

Szukam dobrego tabletu w cenie do maksymalnie 1000 zł. Mogę ewentualnie dołożyć te 100-200 zł ale wolałbym jednak zmieścić się w cenie poniżej 1000 zł. Moje wymagania:
ekran ok 8-10 cali - raczej większy
mocna bateria

Tablet do przeglądania informacji, czytania. W gry raczej nie gram, aczkolwiek nie wykluczam, ze cos by się czasami włączyło.
Przeglądam sobie ten ranking tabletów do 1000 zł.

Huawei MediaPad T5 10 LTE

Jest też tańsza wersja, bez LTE - jeśli nie czujesz potrzeby dostępu do internetów gdziekolwiek jesteś.

Ma Google’a? Jak nie, to wgrać Googlefier i po płaczu.

Tablet do użytku tylko w domu.

To nie bierz LTE, choć zawsze może się przydać… Jeśli różnica cenowa jest minimalna, to bierz LTE - nigdy nie wiadomo…

Robiłem niedawno rozeznanie w kwestii tańszych tabletów do rozrywki, zainteresował mnie któryś model od Lenovo, ale zgłębiając temat doczytałem że on Netflixa potrafi tylko w 480p odtwarzać. Tak więc jeśli ci zależy na Netflixie lepszej jakości to Lenovo odpada. I w sumie jedyny ciekawy model do 1k pln jaki znalazłem to Samsung GalaxyTab A7:


Ciekawy jest jeszcze Huawei MediaPad T5, brak usług Google można przeboleć, ale z tego co znalazłem ten model nie jest już aktualizowany, więc lepiej kupić coś nowszego.

Z tego co mówią internety, to T5 jeszcze ma dostęp do sklepu Google na starych zasadach.

Ups, mój błąd, T5 to Android 8 i Google działa po staremu, pomyliłem z nowym MatePadem T10… Tak czy siak T5 już aktualizacji do Andka 9 lub wyższego już oficjalnie nie dostanie, poprawek bezpieczeństwa (chyba) też nie. A to w końcu zaledwie roczny sprzęt…

T5 nakupiły szkoły (drożej niż na rynku czyli ustawka)i ma google play.