Tablet do 350zł

Witam serdecznie,

czy znajdzie się jakiś table w okolicach 350zł głównie do przeglądania internetu?

Znajomy prosi mnie o pomoc, niestety nie wiem co powiedzieć.

http://allegro.pl/najlepszy-tablet-over … 53196.html

http://www.mediaexpert.pl/katalog/table … 19048.html

Co sądzicie o czymś takim?

Pozdrawiam

i z góry dziękuję za pomoc.

Zainteresuj się serią tabletów firmy Ainol np. modele tornados lub mars.

pozdro!

Szczerze, to za 350 PLN nie ma o czym mówić. Znajomy miał tablet firmy GoClever i samo otwarcie przeglądarki potrafiło zawiesić system na paręnaście sekund. Przeglądanie internetu ocenił on jako koszmarne. Ten tablet kosztuje od 340zł. Te tablety wymienione przez Ciebie mogą być dobre do czytania e-booków, dokumentów, oglądania filmików (tylko nie HD), słuchania muzyki. Przeglądanie internetu w obecnych czasach potrafi zjadać zasoby sprzętowe.

Za 100zł więcej jest ainol elf 2 który na pewno pozwoli na płynne przeglądanie internetu,

do 350zł Goclever A73 jest chyba najciekawszą propozycją ze względu na spory wybór systemów, już w tej chwili jest dostępny przyzwoicie działający android 4.1.

Za 349zł można dostać już Ainol Tornados. Co prawda nie ma wyjścia HDMI czy 3G, ale do przeglądania internetu sprawdza się bardzo dobrze. Lepiej dopłacić do biedronkowego tabletu te 50zł i mieć lepszy tablet pod względem czułości ekranu. Nie mówię że Goclever jest aż taki zły, ale jakość i czułość ekranu to jego minusy.

To też dobra propozycja, na angielskich forach jest całkiem niezłe wsparcie urządzeń opartych o SoC Allwinner, więc z dostępnością Androida 4.1 nie powinno być problemów.

edit: Allegro kłamie! Tornados oparty jest o jednordzeniowy układ Amlogic, więc z dostępnością oprogramowanie jest znacznie gorzej niż na biedronkowym tablecie.

Android 4.1 jest ciekawy ze względu na optymalizacje które wprowadziło google, wydaje mi się że powinien chodzić zdecydowanie lepiej od oryginalnego 4.0.x.

Tak jak piszą koledzy, Android 4.1 zyskał na wydajności poprzez lepszą optymalizację. Tablet GoClever A73 właśnie lubi mulić przy przeglądaniu internetu, znajomy ma ten tablet i jest niezadowolony z niego przez te zamulanie podczas przeglądania internetu. Uwaga kolegi co do czułości ekranu i dotyku jest niestety prawdą. Kiepsko sobie radzi z reakcją na dotyk.

manta też wypusciła dobrego tableta z androidem 4.1 mój znajomy ma i nie narzeka a zapłacił za niego jakoś 250 zł

@ UP

Manta to dobra firma sam mam kilka rzeczy od nich.

Przyzwoity tablet od manty to mid15, specyfikacja podobna do goclever a73 z tym że posiada on ekran 1024x600 i 1GB pamięci, niestety ciężko go dostać w rozsądnej cenie.

Polecam do przeczytania mój wpis na blogu.