Tablet do 400zł nexus 7 2012 vs dell venue 7 vs goclever insignia 700 pro

Witam! Będę kupował pierwszego tableta, dobrze znam się na telefonach, więc troche można powiedzieć, że tablety nie są mi bardzo odległe jednak nie wiem jakie tablety posiadają priorytety parametrowe, więc zadaję pytanko spośród tych 3 tabletów, bo tylko takie wydają się sensowne za taką kwotę. Jak myślicie, który wybrać?

 

Asus nexus 7 2012r (używany)

Dell venue 7 (nowy)

czy aktualnie premierowy polski tablet goclever insignia 700 pro (bardzo mnie zachęcił swoimi parametrami)

 

Tabletu będę używać w większości do filmów, internetu, stream(twitch.tv) kilka gierek mniej wymagających.

 

Więc zapewne najbardziej mi będzie zależeć na tym, by tablet był stabilny systemowo, bez ścin itp (tutaj królem jest nexus, wiadomo czemu chyba ;]), posiadał dobry wyświetlacz z dotykiem. Bateria dość dobra i dobre wykonanie obudowy. Dzięki wielkie

Najlepszy moim zdaniem będzie Dell Venue 7. Dobra firma, jakość wykonania oraz parametry.

Niemniej do oglądania filmów przydałoby się moim zdaniem coś większego.

Jeśli dopłacisz te 100 zł będziesz mógł kupić sobie Dell Venue 8:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8777896 - obecnie bardzo popularny model. Świetne wykonanie ( jest w różnych wersjach kolorystycznych tak wiec znajdziesz również czarny…) Oraz bateria, która według producenta trzyma do 16 godzin ( realnie podejrzewam,że będzie to ok 12-13 co również nie jest takim złym wynikiem jak na tablet ponieważ większość trzyma tak 5-6 godzin). 

Sadzisz ze dell bedzie lepszy od nexusa?