Tablet do 500 zł

Samsung Galaxy Tab E T560 9.6" wyzionął mamie ducha. Jest już dawno po gwarancji, serwis za naprawę liczy sobie 370 zł. Czy za cenę około 500 zł da się kupić coś nowego, sensownego o podobnej wielkości czy lepiej zapłacić za naprawę? Jest już w serwisie drugi raz…

NIe naprawiaj, bierz nowy, wybór duży https://allegro.pl/kategoria/tablety-urzadzenia-260660?bmatch=cl-dict210105-ctx-ele-1-4-0112&stan=nowe&price_to=500&przekatna-ekranu-od=10&wbudowana-pamiec=64%20GB&wbudowana-pamiec=128%20GB&pamiec-ram=6%20GB&pamiec-ram=4%20GB&order=p :slight_smile:

Jak wysyłasz ofertę to chociaż sprawdź, te pseudo tablety kupujesz od chińczyka, opinie w większości negatywne

I co w związku z tym? Nie ma sortowania po terminie dostawy/miejscu wysyłki, to jednak autor może sam sprawdzić. Natomiast określenie “pseudo tablet” w moim słowniku zarezerwowane jest dla markowych ofert z dyskontu i dla sprzętu naszych polskich firm z 1 GB RAM, 8 GB pamięci i matrycą 720x480 czy jakoś tak. Ojciec miał dwa tablety z aliexpresu, jeden po 3 latach sam rozwalił, upadek, drugi nadal służy, ja miałem telefon TCL i nie mam poczucia, że to badziew. Jasne, jak masz 5000 dołożyć, to kup Apple…

Widziałem te oferty przed założeniem tematu, ale nie wzbudziły mojego zaufania. To jakieś nołnejmy sprzedawane przez chińczyków. Nie wiem, czy się w to ładować…

To już Twoja decyzja, na Aliexpresie masz szansę kupić, nawet uwzględniając cło, lepszy sprzęt niż w Polsce. O trwałości się nie wypowiadam, bo tablet za 500 zł i tak jest “jednorazowy”, jedyną istotną różnica to w PL masz gwarancję, u chińczyka… wątpliwą.