Tablet do 500zł, który wybrać?

Witam,

Koleżanka poprosiła mnie o pomoc w wyborze tabletu i zacząłem szukać czegoś w google. Ale trochę tego jest i sam nie wiem co wybrać, ponieważ opinie użytkowników i recenzje są różne. Jest studentką więc jak to kobiecie nie będzie potrzebny jakiś bardzo wymagający tablet. Myślałem coś o Pentagram tab 8, ponieważ wyposażenie przyciąga, ale czytałem, że ekran nie jest zbyt dobrej jakości. Coś podobnego do Pentagram jest godne polecenia ?

Pozdrawiam,

Tomsonis

http://www.morele.net/tablet-pc-plug-im … ie-426528/ z kodem rabatowym 429 zł.

Od kilku dni interesuje mnie ten temat i jak na razie moją uwagę zwrócił GoClever Tab T76GPSTV. W porównaniu do proponowanego Impacta ma dużo gorszą rozdzielczość i trochę słabszy procesor ale za to ma GPS, tuner TV DVB-T, obsługuje modemy 3G na USB a na dodatek ma niższą cenę. Nie twierdzę, że to idealny produkt do kwoty 500 zł - wszystko zależy od zastosowania. Czekam na inne propozycje.

:roll:

zurek72 , Jakieś kilka słów opinii o nim ??

Jeżeli chodzi o Pluga to on jest w dwóch wersjach - bez 3G i z modemem, ale tę drugą chyba już trudniej spotkać i nie obsługuje Aero. Co do samego Pluga to mam i jeżeli chodzi o płynność działania wszystko jest OK. Obudowa też nie jest jak u typowego chinola, tylko naprawdę dobrze spasowana i z niezłej jakości plastiku. Na pewno dużym plusem jest też gwarancja - 24 miechy, 12 door-to-door i oni to serwisują w Polsce. Bóg wie czego na tym nie odpalisz, ale większość tego co pobierałem z Google Play hulała bez zarzutu.